Zadzwoń do nas:
tel. 91 423-26-55
fax 91 423-26-57
E-mail:
psm@miasto.szczecin.pl
Adres:
Al. Wojska Polskiego 115,
70-483 Szczecin
SZKOŁA JEST OTWARTA
poniedziałek - piątek 7:45 do 21:00
sobota 9:00 do 16:00

Natalia Kucharska

Natalia Kucharska

Ukończyłam Akademię Sztuki w Szczecinie w klasie fletu prof. Ewy Murawskiej. Mam w życiu takie szczęście, że na swojej drodze spotykam wspaniałych mentorów, pasjonatów swojego zawodu, którzy stawali się inspiracją na dalsze moje życie artystyczne. Liczne warsztaty , sympozja, konsultacje, podczas których pogłębiałam wiedzę, doskonaliłam warsztaty flecisty, ukształtowały mnie jako muzyka, nauczyciela i wierzę ze dobrego człowieka.

Jestem współzałożycielką Stowarzyszenia Inicjatyw Artystycznych „VIVO”, które powstało, by ułatwiać dostęp do muzyki tym, którzy mają do niej daleko. Barbara Bush kiedyś powiedziała: „Każdy ma coś, co może dać innym”. A ja mam muzykę! Dlatego z radością wychodzę na scenę i dzielę się tym co mam.

W Państwowej Szkole Muzycznej I st. im. T. Szeligowskiego pracuję od 2014 roku. Przez ten czas miałam przyjemność pracy ze wspaniałymi młodymi ludźmi, którzy pozwalali mi być muzyczną częścią ich kształtującego się świata.

Cieszę się i postrzegam świat bezgranicznie i szczerze. Myślę, że ukryte we mnie dziecko bardzo często wygląda przez moje oczy na świat i zaraża energią ludzi, których spotykam. Dzięki temu zdobywam zaufanie swoich uczniów, którzy z ogromną chęcią przychodzą na lekcje i pozwalają na zaszczepienie w nich miłości do muzyki.

Uwielbiam obserwować proces zmian zachodzący w moich podopiecznych, jak otwierają się na świat muzyki. To niesamowite doświadczenie i jestem szczęśliwa, że mogę w nim uczestniczyć.

Dziękuję!

Facebook
YouTube