Zadzwoń do nas:
tel. 91 423-26-55
fax 91 423-26-57
E-mail:
psm@miasto.szczecin.pl
Adres:
Al. Wojska Polskiego 115,
70-483 Szczecin
SZKOŁA JEST OTWARTA
poniedziałek - piątek 7:45 do 21:00
sobota 9:00 do 16:00

Agata Czekalińska

Agata Czekalińska

Moja przygoda z muzyką rozpoczęła się od śpiewania w chórze Don Diri Don. Już wtedy wiedziałam, że moją największą pasją jest chóralistyka. W roku 2006 ukończyłam z wyróżnieniem Akademię Muzyczną w Poznaniu, Filia w Szczecinie, Podyplomowe Studium Emisji Głosu oraz Podyplomowe Studium Chórmistrzowskie w Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. W 2014 roku uzyskałam tytuł doktora sztuk muzycznych w dyscyplinie artystycznej dyrygentura.

W naszej szkole prowadzę najcudowniejszy chór Voci Veloci, w skład którego wchodzą zarówno uczniowie, jak i absolwenci szkoły. Wraz z chórem zdobywamy najwyższe nagrody zarówno w Polsce, jak i poza granicami kraju (złote dyplomy w Polsce, Niemczech, Bratysławie i na Węgrzech). Uczestniczyliśmy również w różnych festiwalach i spotkaniach chóralnych. Cenne są dla nas wspólne warsztaty z zaprzyjaźnionymi chórami.

Drugą moją pasją i miłością, oprócz muzyki są podróże – im dalej, tym jest to bardziej ekscytujące. Uwielbiam też przyrodę zarówno tą na lądzie, jak i podziwianą z maską do nurkowania pod wodą. Ponadto pasjonują mnie zwierzęta, a szczególnie gady.

Facebook
YouTube