Zadzwoń do nas:
tel. 91 423-26-55
fax 91 423-26-57
E-mail:
psm@miasto.szczecin.pl
Adres:
Al. Wojska Polskiego 115,
70-483 Szczecin
SZKOŁA JEST OTWARTA
poniedziałek - piątek 7:45 do 21:00
sobota 9:00 do 16:00

Anna Chudzio-Leszczyńska

Anna Chudzio-Leszczyńska

Jestem Szczecinianką. Grę na flecie studiowałam u wybitnych pedagogów: prof. Jerzego Mrozika w Akademii Muzycznej we Wrocławiu oraz u Trevora Wye’a w jego Studio Fletowym  w Anglii. Profesorom tym zawdzięczam solidną wiedzę, którą z entuzjazmem dzielę się z moimi uczniami. Od  początku nauki dużą wagę przykładam do jakości dźwięku, rozumienia muzyki, grania zespołowego. Moi uczniowie zdobywają laury w konkursach krajowych i międzynarodowych. Często nie mogąc się rozstać z fletem kontynuują naukę w szkole muzycznej II stopnia.

Wracając do mnie… lata temu również odnosiłam sukcesy w konkursach krajowych i zagranicznych. Zalazłam się nawet w gronie najbardziej obiecujących studentów Akademii Muzycznej we Wrocławiu zaprezentowanych na łamach Gazety Wrocławskiej. Uczestniczyłam w licznych kursach mistrzowskich w Polsce i za granicą. Studiowałam w Holandii w ramach programu Socrates – Erasmus. Pracowałam w charakterze wykładowcy fletu w Akademii Muzycznej we Wrocławiu i w Akademii Muzycznej w Poznaniu – filia w Szczecinie. Współpracowałam z Filharmonią Wrocławską, Kaliską, Szczecińską, Operą na Zamku, z orkiestrami kameralnymi Wratislavia, Leopoldinum, Baltic Neopolis Orchestra. Zdobywałam stypendia artystyczne, koncertowałam w charakterze solistki i kameralistki w kraju i za granicą.

Przyszedł taki moment, w którym musiałam wybrać pomiędzy zazdrosną sztuką a potrzebą tradycyjnego życia… W końcu macierzyństwo wzięło górę. Obecnie jestem mamą cudownej trójki dzieci. Z radością też uczę i wychowuję nowe pokolenie flecistów – uczniów naszej szkoły a w wolnych chwilach oddaję się mojej drugiej pasji – ogrodnictwu…

Facebook
YouTube