Sukcesy uczniów na konkursach w roku szkolnym 2016/2017

opublikował: administrator

01.02.2017

  •  
  • Władysław Zalewski – klasa fortepianu pani Ewy Leśniak
  • Stypendium Prezydenta Miasta Szczecin za rok 2015/2016
  • Zachodniopomorski Konkurs Pianistyczny i Harfowy "Młode Talenty", Szczecin 21-22.04.2017r. - II miejsce
  • IV Regionalny Konkurs Pianistyczny Szkół Muzycznych Województwa Zachodniopomorskiego, 9.02.2017r. - II miejsce
  • III Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny Dla Młodych Wirtuozów im. Leopolda Godowskiego w Warszawie, 13-15.01.2017r., kategoria A - III miejsce
  •  
  •  
  • Marta Kurzajewska – klasa fortepianu pani Jolanty Kowalczyk
  • Zachodniopomorski Konkurs Pianistyczny i Harfowy "Młode Talenty", Szczecin 21-22.04.2017r. - III miejsce
  • Szkolny Konkurs Pianistyczny"Jednego Utworu" w Szczecinie 21.11.2016r.- II miejsce
  •  
  • Maciej Laskowski, Aleksander Sowiński, Aleksander Knop, Dawid Węsierski, Izaak Wojciuszkiewicz, Roman Podlasiński – w klasie akordeonu Pana Zbigniewa Pudło
  • Ogólnopolska Olimpiada Zespołów Kameralnych w Szczecinie, 12 - 13.12.2016r. - grupa III, zespół akordeonowy, I miejsce
  •  
  • Wiktoria Wasiak i Kamil Borsuk – w klasie akordeonu Pana Bogdana Górnika
  • Ogólnopolska Olimpiada Zespołów Kameralnych w Szczecinie, 12 - 13.12.2016r. - grupa II, duet akordeonowy, wyróżnienie
  •  
  • Aleksandra Moszyńska – klasa fortepianu pani Danuty Dziubak
  • Szkolny Konkurs Pianistyczny"Jednego Utworu" w Szczecinie 21.11.2016r.- I miejsce
  •  
  • Nela Wieczorkiewicz – klasa fortepianu pani Danuty Dziubak
  • Szkolny Konkurs Pianistyczny"Jednego Utworu" w Szczecinie 21.11.2016r.- I miejsce
  •  
  • Maciej Mickiewicz – klasa fortepianu pani Jolanty Kowalczyk
  • Szkolny Konkurs Pianistyczny"Jednego Utworu" w Szczecinie 21.11.2016r.- II miejsce
  •  
  • Wiktor Komorowski – klasa klasa fagotu pani Edyty Moroz
  • Międzynarodowy Konkurs Instrumentów Dętych im. Dmytro Bida we Lwowie, w grupie wiekowo młodszej - II miejsce
  •  
  • Aleksandra Kulawczuk – klasa fortepianu pani Dominiki Wojtkowskiej
  • Szkolny Konkurs Pianistyczny"Jednego Utworu" w Szczecinie 21.11.2016r. - I miejsce (kl. II/6)
  •  
  • Matylda Melzacka – klasa fortepianu pani Dominiki Wojtkowskiej
  • IV Regionalny Konkurs Pianistyczny szkół muzycznych I stopnia województwa zachodniopomorskiego, Szczecin 09.02.2017r. - III miejsce (kl. III/6)
  • Szkolny Konkurs Pianistyczny"Jednego Utworu" w Szczecinie 21.11.2016r. - I miejsce (kl. III/6)
  •  
  • Antoni Hanf – klasa fortepianu pani Dominiki Wojtkowskiej
  • Szkolny Konkurs Pianistyczny"Jednego Utworu" w Szczecinie 21.11.2016r. - III miejsce (kl. IV/6)
  •  
  • Niklas Hanf – klasa fortepianu pani Dominiki Wojtkowskiej
  • Szkolny Konkurs Pianistyczny"Jednego Utworu" w Szczecinie 21.11.2016r. - II miejsce (kl. v/6)
  •  
  • Natalia Górniak – klasa fortepianu pani Dominiki Wojtkowskiej
  • Szkolny Konkurs Pianistyczny"Jednego Utworu" w Szczecinie 21.11.2016r. - I miejsce (kl. III/4)
  • IV Regionalny Konkurs Pianistyczny szkół muzycznych I stopnia województwa zachodniopomorskiego Szczecin 09.02.2017r. - wyróżnienie (kl. III/4)
  •  
  •  

Sukcesy uczniów na konkursach w roku szkolnym 2015/2016

opublikował: administrator

23.05.2015

  •  
  • Władysław Zalewski – klasa fortepianu pani Ewy Leśniak
  • III Regionalny Konkurs Pianistyczny uczniów szkół muzycznych województwa zachodniopomorskiego 28 stycznia 2016r. - I miejsce
  • IX Konkurs Pianistyczny im. Tadeusza Szeligowskiego Poznań 27-28 listopada 2015 r. - II nagroda w grupie pierwszej
  • I miejsce Grand Prix w VIII Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym Dziesięciolatków w Opolu 19 listopada 2015r.
  •  
  • Cinnamon Duo – klasa akordeonu pana Bogdana Górnika
  • Międzynarodowy Konkurs Muzyczny w Malborghetto (Włochy), kategoria D 2 - II nagroda
  •  
  • Michał Urzykowski – klasa klarnetu pana Piotra Sawrymowicza
  • VII Zachodniopomorski Festiwal Klarnetowy, kategoria soliści, grupa I, Szczecin 12-16 kwietnia 2016r. - I miejsce
  •  
  • Wiktoria Słociak – klasa gitary pana Dawida Pajestki
  • XV Ogólnopolski Konkurs Gitarowy, grupa I – Strzelce Krajeńskie 19-20 maja 2016 r. – III miejsce
  •  
  • Laura Kwiatosińska – klasa gitary pani Beaty Vykysalá
  • IX Pyrzycki Konkurs Gitarowy, grupa I – Pyrzyce 28 kwietnia 2016 r. - I miejsce
  •  
  • Natalia Kusztelska – klasa gitary pani Beaty Vykysalá
  • IX Pyrzycki Konkurs Gitarowy, grupa II – Pyrzyce 28 kwietnia 2016 r. - I miejsce
  •  
  • Hanna Iwanow – klasa gitary pani Beaty Vykysalá
  • XV Ogólnopolski Konkurs Gitarowy, grupa II – Strzelce Krajeńskie 19-20 maja 2016 r. - wyróżnienie
  • IX Pyrzycki Konkurs Gitarowy, grupa II – Pyrzyce 28 kwietnia 2016 r. - III miejsce
  •  
  • Wiktoria Wasiak – klasa akordeonu pana Bogdana Górnika
  • Międzynarodowy Konkurs Muzyczny w Malborghetto (Włochy), kategoria C 2 - II nagroda
  • I Zachodniopomorski Konkurs Młodego Akordeonisty Szczecin, kategoria III - I nagroda
  •  
  • Julia Miłaszewicz – klasa akordeonu pana Bogdana Górnika
  • I Zachodniopomorski Konkurs Młodego Akordeonisty Szczecin, kategoria I - II nagroda-
  •  
  • Kamil Borsuk – klasa akordeonu pana Bogdana Górnika
  • Międzynarodowy Konkurs Muzyczny w Malborghetto (Włochy), kategoria C 2 - II nagroda
  • I Zachodniopomorski Konkurs Młodego Akordeonisty Szczecin, kategoria III - I nagroda
  •  
  • Kacper Niczyporuk – klasa akordeonu pana Bogdana Górnika
  • I Zachodniopomorski Konkurs Młodego Akordeonisty Szczecin, kategoria I - III nagroda
  •  
  • Adam Chocian – klasa akordeonu pana Bogdana Górnika
  • I Zachodniopomorski Konkurs Młodego Akordeonisty Szczecin, kategoria I - wyróżnienie
  •  
  • Filip Niczyporuk – klasa akordeonu pana Bogdana Górnika
  • I Zachodniopomorski Konkurs Młodego Akordeonisty Szczecin, kategoria II - wyróżnienie
  • Oktawia Makuch – w klasie fortepianu Pani Ewy Leśniak
  • III Regionalny Konkurs Pianistyczny uczniów szkół muzycznych województwa zachodniopomorskiego 28 stycznia 2016r.- II miejsce
  •  
  •  

Sukcesy uczniów na konkursach w roku szkolnym 2014/2015

  •  
  • Władysław Zalewski – klasa fortepianu Ewy Leśniak
  • Polsko-Niemiecki Konkurs Pianistyczny Młode Talenty 2015 - Szczecin 8-9.05.2015 - I miejsce
  • II Regionalny Konkurs Pianistyczny Szkół Muzycznych I st.województwa zachodniopomorskiego 10 stycznia 2015r. - I miejsce ex equo
  • Makroregionalne Przesłuchania CEA Uczniów Klas Fortepianu Szkół Muzycznych I stopnia Gdynia 8-9.XII.2014r. - laureat Kwalifikacja do Przesłuchań Ogólnopolskich
  • Ogólnopolskie Przesłuchania CEA Uczniów Klas Fortepianu Szkół Muzycznych I stopnia Warszawa 15-17.I.2015r. - III miejsce
  •  
  • Daria Bilska – w klasie fortepianu Pani Ewy Leśniak
  • Polsko-Niemiecki Konkurs Pianistyczny Młode Talenty 2015 - Szczecin 8-9.05.2015 - II miejsce
  •  
  • Daria Bilska w klasie fortepianu Pani Jolanty Kowalczyk
  • II Regionalny Konkurs Pianistyczny Szkół Muzycznych I st.województwa zachodniopomorskiego 10 stycznia 2015r. - wyróżnienie
  •  
  • Aleksandra Zielińska w klasie fortepianu Pani Renaty Orłowskiej
  • II Regionalny Konkurs Pianistyczny Szkół Muzycznych I st.województwa zachodniopomorskiego 10 stycznia 2015r. - II miejsce ex equo
  •  
  • Niklas Hanf w klasie fortepianu Pani Dominiki Wojtkowskiej
  • II Regionalny Konkurs Pianistyczny Szkół Muzycznych I st.województwa zachodniopomorskiego 10 stycznia 2015r. - wyróżnienie
  •  
  • Nela Wieczorkiewicz w klasie fortepianu Pani Danuty Dziubak
  • II Regionalny Konkurs Pianistyczny Szkół Muzycznych I st.województwa zachodniopomorskiego 10 stycznia 2015r. - wyróżnienie
  •  
  • Mateusz Stankiewicz w klasie fortepianu Pani Ryszardy Sajewicz-Palczewskiej
  • II Regionalny Konkurs Pianistyczny Szkół Muzycznych I st.województwa zachodniopomorskiego 10 stycznia 2015r. - III miejsce ex equo
  •  
  • Wiktoria Martin w klasie fortepianu Pana Georgiya Polaka
  • II Regionalny Konkurs Pianistyczny Szkół Muzycznych I st.województwa zachodniopomorskiego 10 stycznia 2015r. - wyróżnienie
  •  
  • Zuzanna Łyczek w klasie fortepianu Pani Danuty Dziubak
  • II Regionalny Konkurs Pianistyczny Szkół Muzycznych I st.województwa zachodniopomorskiego 10 stycznia 2015r. - wyróżnienie
  •  
  • Oktawia Makuch w klasie fortepianu Pani Ewy Leśniak
  • II Regionalny Konkurs Pianistyczny Szkół Muzycznych I st.województwa zachodniopomorskiego 10 stycznia 2015r. - wyróżnienie
  •  
  • Natalia Borowik w klasie fortepianu Pani Dominiki Wojtkowskiej
  • II Regionalny Konkurs Pianistyczny Szkół Muzycznych I st.województwa zachodniopomorskiego 10 stycznia 2015r. - III miejsce ex equo
  •  
  • Jakub Martin w klasie fortepianu Pana Georgiya Polaka
  • II Regionalny Konkurs Pianistyczny Szkół Muzycznych I st.województwa zachodniopomorskiego 10 stycznia 2015r. - I miejsce
  •  
  •  

Sukcesy uczniów na konkursach w roku szkolnym 2013/2014

opublikował: administrator

21.11.2013

  •  
  • Jan Szrajber w klasie fortepianu Pani Danuty Dziubak
  • Regionalny Konkurs Pianistyczny PSM I st. w Szczecinie - wyróżnienie
  •  
  • Zuzanna Łyczek w klasie fortepianu Pani Danuty Dziubak
  • Szkolny Konkurs Jednego Utworu PSM I st. w Szczecinie - wyróżnienie
  •  
  • Kornelia Wieczorkiewicz w klasie fortepianu Pani Danuty Dziubak
  • Szkolny Konkurs Jednego Utworu PSM I st. w Szczecinie - wyróżnienie
  • III Regionalny Turniej Szkół Muzycznych I st."Spotkania z muzyką fortepianową" w Kołobrzegu - III miejsce
  •  
  • Władysław Zalewski w klasie fortepianu Pani Ewy Leśniak
  • VI Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. J. Garści w Stalowej Woli 23.05.2014 r.- I miejsce
  • Stypendium Prezydenta Miasta Szczecin 2014
  •  
  • Oktawia Makuch w klasie fortepianu Pani Ewy Leśniak
  • Szkolny Konkurs Jednego Utworu- I miejsce
  •  
  • Maria Witkowska z klasy fortepianu Pani Dominiki Wojtkowskiej
  • Regionalny Konkurs - festiwal uczniów klas fortepianu szkół muzycznych I stopnia województwa zachodniopomorskiego - 13.02.2014 r.- wyróżnienie
  •  
  • Niklas Hanf z klasy fortepianu Pani Dominiki Wojtkowskiej
  • Regionalny Konkurs - festiwal uczniów klas fortepianu szkół muzycznych I stopnia województwa zachodniopomorskiego - 13.02.2014 r.- wyróżnienie I
  • Konkurs Pianistyczny Jednego Utworu - 13.03.2014 r.- III miejsce
  •  
  • Natalia Borowik z klasy fortepianu Pani Dominiki Wojtkowskiej
  • Regionalny Konkurs - festiwal uczniów klas fortepianu szkół muzycznych I stopnia województwa zachodniopomorskiego - 13.02.2014 r.- III miejsce
  •  
  • Agnieszka Tomaszewska z klasy fortepianu Pani Dominiki Wojtkowskiej
  • Konkurs Pianistyczny Jednego Utworu - 13.03.2014 r.-I miejsce
  •  
  • Natalia Borowik z klasy fortepianu Pani Dominiki Wojtkowskiej
  • III Turniej Szkół Muzycznych „Spotkania z muzyką fortepianową w Kołobrzegu” - 05.06.2014 r.- III miejsce
  •  
  • Kamil Borsuk w klasie akordeonu Pana Bogdana Górnika
  • 23-26.04.2014 - XXXIX Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy w Pula (Chorwacja) - II nagroda w kategorii A1
  • 3.04.2014 - III Zachodniopomorski Konkurs Akordeonowy w Pyrzycach - II nagroda w II kategorii
  • 26.03.2014 - XX Kaszubskie Spotkania Akordeonowe w Kościerzynie - III nagroda w kategorii II
  •  
  • Oktawia Makuch w klasie fortepianu Pani Ewy Leśniak
  • Regionalny Konkurs-Festiwal Uczniów Klas Fortepianu Szkół Muzycznych I st.Województwa Zachodniopomorskiego w Szczecinie 13.02.2014 –wyróżnienie
  •  
  • Kinga Krasuska w klasie fortepianu Pani Ewy Leśniak
  • Regionalny Konkurs-Festiwal Uczniów Klas Fortepianu Szkół Muzycznych I st.Województwa Zachodniopomorskiego w Szczecinie 13.02.2014 –wyróżnienie
  •  
  • Władysław Zalewski w klasie fortepianu Pani Ewy Leśniak
  • XIX Ogólnopolski Turniej Pianistyczny im. H. Czerny- Stefańskiej 20-22 lutego 2014 r. Żagań –II miejsce w grupie I
  • Regionalny Konkurs- Festiwal uczniów klas fortepianu szkół muzycznych I stopnia woj. zachodniopomorskiego 13 lutego 2014 r. Szczecin, I miejsce w grupie III
  • Laureat Międzynarodowego Festiwalu Pianistycznego "Chopin i Kompozytorzy Rosyjscy" w Siedlcach 26-27 października 2013 r.
  •  
  • Jan Szarajber - klasa fortepianu Pani Ewy Leśniak
  • Wyróżnienie na Międzynarodowym Festiwalu Pianistycznym "Chopin i Kompozytorzy Rosyjscy" w Siedlcach 26-27 października 2013 r.
  •  
  •  

Sukcesy uczniów na konkursach w roku szkolnym 2012/2013

autor: Grażyna Wójcik-Sowińska; opublikował: administrator

12.11.2012

  • Jakub Mazur – klasa gitary Karoliny Michalskiej
  • Stypendium Artystyczne Miasta Szczecin 13 czerwca 2013
  •  
  • Władysław Zalewski – klasa fortepianu Ewy Leśniak
  • Stypendium Artystyczne Miasta Szczecin 13 czerwca 2013
  •  
  • Daniel Rozmus – klasa skrzypiec Anny Mikosz
  • Wyróżnienie na VI Ogólnopolskim Konkursie Skrzypcowym „Mistrz literatury
  • dziecięcej Oskar Rieding” Warszawa 14 czerwca 2013
  •  
  • Monika Bartnicka – klasa fortepianu Danuty Dziubak
  • I miejsce w Regionalnym Turnieju Szkół Muzycznych I stopnia Kołobrzeg 6 czerwca 2013
  •  
  • Jan Szrajber – klasa fortepianu Danuty Dziubak
  • II miejsce w Regionalnym Turnieju Szkół Muzycznych I stopnia Kołobrzeg 6 czerwca 2013
  •  
  • Trio Perkusyjne Dariusza Jagiełło
  • I miejsce na VIII Szkolnym Konkursie Zespołów Kameralnych Szczecin 29 maja 2013
  •  
  • Zespół Akordeonowy Zbigniewa Pudło
  • II miejsce na VIII Szkolnym Konkursie Zespołów Kameralnych Szczecin 29 maja 2013
  •  
  • Duet Gitarowy Beaty Vykysaly
  • III miejsce na VIII Szkolnym Konkursie Zespołów Kameralnych Szczecin 29 maja 2013
  •  
  • Zespół Kameralny Piotra Kokosińskiego
  • Wyróżnienie na VIII Szkolnym Konkursie Zespołów Kameralnych Szczecin 29 maja 2013
  •  
  • Zespół Akordeonowy Bogdana Górnika
  • Wyróżnienie na VIII Szkolnym Konkursie Zespołów Kameralnych Szczecin 29 maja 2013
  •  
  • Zespół Art Band Piotra Okrzyńskiego
  • Wyróżnienie na VIII Szkolnym Konkursie Zespołów Kameralnych Szczecin 29 maja 2013
  •  
  • Barbara Zawadzka – klasa wiolonczeli Małgorzaty Mozdrzeń-Siemak
  • III miejsce na V Międzyszkolnym Konkursie Wiolonczelowym „Miniatura” 2013 Szczecin 27 kwietnia 2013
  • I miejsce na VI Międzyszkolnym Konkursie Wiolonczelowym Pyrzyce 23 maja 2013
  •  
  • Barbara Witkowska – klasa wiolonczeli Małgorzaty Mozdrzeń-Siemak
  • I miejsce na V Międzyszkolnym Konkursie Wiolonczelowym „Miniatura” 2013 Szczecin 27 kwietnia 2013
  • II miejsce na VI Międzyszkolnym Konkursie Wiolonczelowym Pyrzyce 23 maja 2013
  •  
  • Zuzanna Kwiatkowska – klasa wiolonczeli Małgorzaty Mozdrzeń-Siemak
  • II miejsce na V Międzyszkolnym Konkursie Wiolonczelowym „Miniatura” 2013 Szczecin 27 kwietnia 2013
  • III miejsce na VI Międzyszkolnym Konkursie Wiolonczelowym Pyrzyce 23 maja 2013
  •  
  • Michalina Kozielec – klasa skrzypiec Moniki Kościeleckiej
  • II miejsce na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013
  •  
  • Weronika Święciochowska – klasa skrzypiec Joanny Jagiełło
  • II miejsce na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013
  •  
  • Michał Knap – klasa skrzypiec Joanny Jagiełło
  • II miejsce na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013
  •  
  • Katarzyna Gorąca – klasa skrzypiec Włodzimierza Radin-Rutkowskiego
  • III miejsce na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013
  • Wyróżnienie na Międzywojewódzkim Konkursie Skrzypcowym i Altówkowym Pyrzyce 23 kwietnia 2013
  •  
  • Wiktoria Martin – klasa skrzypiec Ewy Pukos
  • III miejsce na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013
  •  
  • Zofia Jakuszewska – klasa skrzypiec Ewy Pukos
  • III miejsce na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013
  • Wyróżnienie na Międzywojewódzkim Konkursie Skrzypcowym i Altówkowym Pyrzyce 23 kwietnia 2013
  •  
  • Lena Paduch – klasa skrzypiec Anny Strycharczyk
  • Wyróżnienie na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013
  •  
  • Weronika Lebiedziewicz – klasa skrzypiec Moniki Kościeleckiej
  • Wyróżnienie na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013
  •  
  • Dominik Woźniak – klasa skrzypiec Doroty Jasińskiej
  • Wyróżnienie na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013
  •  
  • Aleksandra Słowik – klasa skrzypiec Doroty Jasińskiej
  • Wyróżnienie na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013
  •  
  • Anna Francis – klasa skrzypiec Joanny Jagiełło
  • Wyróżnienie na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013
  •  
  • Julia Piątek – klasa skrzypiec Joanny Jagiełło
  • I miejsce na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013
  •  
  • Julia Szczerbik – klasa skrzypiec Agnieszki Iżykowskiej
  • II miejsce na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013
  •  
  • Bruno Bartkowiak – klasa skrzypiec Katarzyny Kuszwary
  • II miejsce na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013
  •  
  • Isabella Francis – klasa skrzypiec Joanny Jagiełło
  • II miejsce na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013
  •  
  • Olga Mazur – klasa skrzypiec Anny Mikosz
  • II miejsce na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013
  •  
  • Hubert Zarzycki – klasa skrzypiec Anny Mikosz
  • II miejsce na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013
  •  
  • Agnieszka Jaskuła – klasa skrzypiec Agnieszki Iżykowskiej
  • III miejsce na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013
  •  
  • Michał Lewandowski – klasa skrzypiec Anny Mikosz
  • III miejsce na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013
  •  
  • Maja Skarżyńska – klasa skrzypiec Agnieszki Iżykowskiej
  • Wyróżnienie na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013
  •  
  • Jagoda Jednoralska – klasa skrzypiec Agnieszki Iżykowskiej
  • Wyróżnienie na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013
  •  
  • Zuzanna Śliwa – klasa skrzypiec Joanny Jagiełło
  • Wyróżnienie na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013
  •  
  • Barbara Śliwczyńska – klasa skrzypiec Anny Mikosz
  • I miejsce na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013
  •  
  • Michał Kuczyński – klasa altówki Włodzimierza Radin-Rutkowskiego
  • II miejsce na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013
  •  
  • Natalia Bednarska – klasa skrzypiec Joanny Jagiełło
  • II miejsce na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013
  •  
  • Eliza Kiedos – klasa skrzypiec Moniki Kościeleckiej
  • III miejsce na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013
  •  
  • Bartosz Olszewski – klasa skrzypiec Agnieszki Iżykowskiej
  • III miejsce na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013
  •  
  • Daniel Rozmus – klasa skrzypiec Anny Mikosz
  • I miejsce na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013
  • II miejsce na Ogólnopolskim Konkursie Skrzypcowym Sonat Szczecin 22-23 marca 2013
  • I miejsce na Międzywojewódzkim Konkursie Skrzypcowym i Altówkowym Pyrzyce 23 kwietnia 2013
  •  
  • Karolina Szczerbik – klasa skrzypiec Agnieszki Iżykowskiej
  • II miejsce na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013
  •  
  • Julia Iwanow – klasa skrzypiec Agnieszki Iżykowskiej
  • III miejsce na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013
  •  
  • Barbara Karbownik – klasa skrzypiec Katarzyny Kuszwary
  • III miejsce na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013
  • Wyróżnienie na Ogólnopolskim Konkursie Skrzypcowym Sonat Szczecin 22-23 marca 2013
  •  
  • Mateusz Golisz – klasa skrzypiec Moniki Kościeleckiej
  • Wyróżnienie na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013
  •  
  • Karolina Zielińska – klasa skrzypiec Moniki Kościeleckiej
  • Wyróżnienie na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013
  •  
  • Alicja Stegman – klasa skrzypiec Joanny Jagiełło
  • II miejsce na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013
  •  
  • Katarzyna Bartkowiak – klasa skrzypiec Katarzyny Kuszwary
  • II miejsce na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013
  •  
  • Agnieszka Szczygielska – klasa skrzypiec Ewy Pukos
  • III miejsce na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013
  •  
  • Agnieszka Jaskuła, Jagoda Jednoralska – duet skrzypcowy Agnieszki Iżykowskiej
  • I miejsce na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013
  •  
  • Barbara Karbownik, Katarzyna Bartkowiak – duet skrzypcowy Katarzyny Kuszwary
  • I miejsce na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013
  •  
  • Julia Iwanow, Karolina Szczerbik – duet skrzypcowy Agnieszki Iżykowskiej
  • II miejsce na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013
  •  
  • Mateusz Golisz, Karolina Zielińska – duet skrzypcowy Moniki Kościeleckiej
  • III miejsce na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013
  •  
  • Maria Bieleninik, Sandra Chorąży – duet skrzypcowy Katarzyny Kuszwary
  • I miejsce na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013
  •  
  • Jakub Mazur – klasa gitary Karoliny Michalskiej
  • Wyróżnienie na Ogólnopolskich Przesłuchaniach Centrum Edukacji Artystycznej Warszawa 8 stycznia 2013
  • III miejsce na V Ogólnopolskim Konkursie Gitarowym „Viva Gitarra” Zielona Góra 10-12 maja 2013
  •  
  • Jakub Mazur, Eryk Vykysaly – duet gitarowy Beaty Vykysaly
  • I miejsce na V Ogólnopolskim Konkursie Gitarowym „Viva Gitarra” Zielona Góra 10-12 maja 2013
  •  
  • Natalia Kusztelska – klasa gitary Beaty Vykysaly
  • Wyróżnienie na V Pyrzyckim Konkursie Gitarowym Pyrzyce 18 kwietnia 2013
  •  
  • Hanna Iwanow – klasa gitary Beaty Vykysaly
  • Wyróżnienie na V Pyrzyckim Konkursie Gitarowym Pyrzyce 18 kwietnia 2013
  •  
  • Wiktoria Piankowska – klasa skrzypiec Joanny Jagiełło
  • III miejsce na Ogólnopolskim Konkursie Skrzypcowym Sonat Szczecin 22-23 marca 2013
  • Wyróżnienie na Międzywojewódzkim Konkursie Skrzypcowym i Altówkowym Pyrzyce 23 kwietnia 2013
  •  
  • Mieszko Zabłocki – klasa skrzypiec Oskara Niedźwieckiego
  • II miejsce na Międzywojewódzkim Konkursie Skrzypcowym i Altówkowym Pyrzyce 23 kwietnia 2013
  •  
  • Władysław Zalewski – klasa fortepianu Ewy Leśniak
  • II Nagroda na 21 Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym im. Fryderyka Chopina dla Dzieci i Młodzieży, Szafarnia 17-19 maja 2013
  • I miejsce na III Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym, Warszawa 23-25 listopada 2012
  • Nagroda Specjalna dla Największej Osobowości Konkursu i udział w koncercie „Poranki dla małych melomanów” w Filharmonii Narodowej, Warszawa 9 grudnia 2012
  • Nagroda specjalna dla laureata I miejsca i udział w Koncercie Nadzwyczajnym w siedzibie orkiestry Sinfonia Varsovia, Warszawa 1 czerwca 2013
  • I miejsce na Polsko-Niemieckim Konkursie Pianistycznym "Młode Talenty 2013" Szczecin 19-20 kwietnia 2013
  • I miejsce na VI Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym „Mistrz Klawiatury” Warszawa 26-27 kwietnia 2013
  •  
  • Chór Szkolny i Chór Absolwentów „Con Forza”– nauczyciel Agata Pawłowska
  • I miejsce na III Przeglądzie Kolęd i Pastorałek Chojna 8 stycznia 2013
  •  
  • Julia Taterczyńska – klasa fletu Iwony Radin-Rutkowskiej
  • I miejsce na Międzyszkolnym Konkursie Fletowym „Tradycyjna i Współczesna Muzyka Polska” Szczecin 11 marca 2013
  •  
  • Zuzanna Kubera – klasa fletu Iwony Radin-Rutkowskiej
  • I miejsce na Międzyszkolnym Konkursie Fletowym „Tradycyjna i Współczesna Muzyka Polska” Szczecin 11 marca 2013
  •  
  • Milena Jastak – klasa fletu Iwony Radin-Rutkowskiej
  • II miejsce na Międzyszkolnym Konkursie Fletowym „Tradycyjna i Współczesna Muzyka Polska” Szczecin 11 marca 2013
  •  
  • Julia Orłowska – klasa fletu Anny Chudzio-Leszczyńskiej /zastępstwo Bartosz Głowacki
  • II miejsce na Międzyszkolnym Konkursie Fletowym „Tradycyjna i Współczesna Muzyka Polska” Szczecin 11 marca 2013
  •  
  • Maja Piech – klasa fletu Anny Chudzio-Leszczyńskiej /zastępstwo Bartosz Głowacki
  • III miejsce na Międzyszkolnym Konkursie Fletowym „Tradycyjna i Współczesna Muzyka Polska” Szczecin 11 marca 2013
  •  
  • Agata Rutkowska – klasa fletu Anny Wojnowicz-Drężek
  • III miejsce na Międzyszkolnym Konkursie Fletowym „Tradycyjna i Współczesna Muzyka Polska” Szczecin 11 marca 2013
  •  
  • Antonina Świdurska – klasa fletu Anny Wojnowicz-Drężek
  • III miejsce na Międzyszkolnym Konkursie Fletowym „Tradycyjna i Współczesna Muzyka Polska” Szczecin 11 marca 2013
  •  
  • Hanna Karbownik – klasa fletu Anny Chudzio-Leszczyńskiej/zastępstwo Bartosz Głowacki
  • Wyróżnienie na Międzyszkolnym Konkursie Fletowym „Tradycyjna i Współczesna Muzyka Polska” Szczecin 11 marca 2013
  •  
  • Marta Ruchlewicz – klasa fletu Pawła Majewskiego
  • Wyróżnienie na Międzyszkolnym Konkursie Fletowym „Tradycyjna i Współczesna Muzyka Polska” Szczecin 11 marca 2013
  •  
  • Magda Czapka – klasa saksofonu Piotra Okrzyńskiego
  • I miejsce na Konkursie Czytania Nut a’vista Szczecin 20 marca 2013
  •  
  • Jacek Porazik – klasa klarnetu Piotra Okrzyńskiego
  • II miejsce na Konkursie Czytania Nut a’vista Szczecin 20 marca 2013
  •  
  • Tytus Łajdecki – klasa saksofonu Piotra Okrzyńskiego
  • III miejsce na Konkursie Czytania Nut a’vista Szczecin 20 marca 2013
  •  
  • Agata Rutkowska – klasa fletu Anny Wojnowicz-Drężek
  • Wyróżnienie na Konkursie Czytania Nut a’vista Szczecin 20 marca 2013
  •  
  • Marta Ruchlewicz – klasa fletu Pawła Majewskiego
  • Wyróżnienie na Konkursie Czytania Nut a’vista Szczecin 20 marca 2013
  •  
  • Zuzanna Kubera – klasa fletu Iwony Radin-Rutkowskiej
  • Wyróżnienie na Konkursie Czytania Nut a’vista Szczecin 20 marca 2013
  •  
  • Gabriela Gałas – klasa klarnetu Dariusza Podemskiego
  • Wyróżnienie na Konkursie Czytania Nut a’vista Szczecin 20 marca 2013
  •  
  • Daria Bilska – klasa fortepianu Ryszarda Sowińskiego
  • I miejsce na I Międzyszkolnym Konkursie Muzycznym „Nie wyrastaj z marzeń” Szczecin kwiecień 2013
  •  
  • Jan Szrajber – klasa fortepianu Danuty Dziubak
  • II miejsce na Polsko-Niemieckim Konkursie Pianistycznym "Młode Talenty 2013" Szczecin 19-20 kwietnia 2013
  • I miejsce na I Międzyszkolnym Konkursie Muzycznym „Nie wyrastaj z marzeń” Szczecin kwiecień 2013
  •  
  • Monika Bartnicka – klasa fortepianu Danuty Dziubak
  • Wyróżnienie na II Ogólnopolskim Festiwalu Pianistycznym im. Apolinarego Szeluty Słupca 11-13 kwietnia 2013
  • III miejsce na Polsko-Niemieckim Konkursie Pianistycznym "Młode Talenty 2013" Szczecin 19-20 kwietnia 2013
  •  
  • Szkolny Konkurs Kształcenia Słuchu dla klas III cyklu 6-letniego Szczecin 25 kwietnia 2013, Uczniowie Anny Główczyńskiej
  • Stanisław Maciejak – I miejsce
  • Barbara Śliwczyńska – II miejsce
  • Zuzanna Woronowicz – II miejsce
  • Michał Zienkowicz – II miejsce
  • Natalia Bednarska – III miejsce
  • Michał Staniewski – III miejsce
  • Isabella Francis - Wyróżnienie
  • Aleksandra Lubkowska - Wyróżnienie
  • Weronika Wilanowska - Wyróżnienie
  • Oktawia Makuch – Wyróżnienie
  •  
  • Szkolny Konkurs Kształcenia Słuchu dla klas V cyklu 6-letniego i III cyklu 4-letniego Szczecin 25 kwietnia 2013, Uczniowie Urszuli Piter-Zawadki
  • Ignacy Gołąb – II miejsce
  • Justyna Sowała – Wyróżnienie
  •  
  • Szkolny Konkurs Kształcenia Słuchu dla klas V cyklu 6-letniego i III cyklu 4-letniego Szczecin 25 kwietnia 2013, Uczniowie Katarzyny Schelenz
  • Katarzyna Bartkowiak – I miejsce
  • Jakub Mazur – Wyróżnienie
  • Tomasz Jaskuła – Wyróżnienie
  • Kamila Kaliska – Wyróżnienie
  •  
  • Szkolny Konkurs Kształcenia Słuchu dla klas V cyklu 6-letniego i III cyklu 4-letniego Szczecin 25 kwietnia 2013, Uczniowie Grażyny Wójcik-Sowińskiej
  • Michał Kuczyński – III miejsce
  • Marek Kleiber – III miejsce
  •  
  • Szkolny Konkurs Kształcenia Słuchu dla klas VI cyklu 6-letniego i IV cyklu 4-letniego Szczecin 25 kwietnia 2013, Uczniowie Urszuli Piter-Zawadki
  • Piotr Cholewa – I miejsce
  • Wiktoria Piankowska – III miejsce
  • Jacek Porazik – Wyróżnienie
  • Oskar Rodziewicz – Wyróżnienie
  •  
  • Szkolny Konkurs Kształcenia Słuchu dla klas VI cyklu 6-letniego i IV cyklu 4-letniego Szczecin 25 kwietnia 2013, Uczniowie Katarzyny Schelenz
  • Anna Lorek – II miejsce
  • Aleksandra Skuza – Wyróżnienie
  •  
  • Szkolny Konkurs Kształcenia Słuchu dla klas VI cyklu 6-letniego i IV cyklu 4-letniego Szczecin 25 kwietnia 2013, Uczniowie Grażyny Wójcik-Sowińskiej
  • Michał Kram – II miejsce
  • Mieszko Zabłocki – III miejsce
  • Jakub Pikulski – Wyróżnienie
  • Wojciech Jankowski – Wyróżnienie
  •  
  • Jowita Paul – klasa wiolonczeli Katarzyny Smoleń
  • I miejsce na V Międzyszkolnym Konkursie Wiolonczelowym „Miniatura” 2013 Szczecin 27 kwietnia 2013
  •  
  • Natalia Dziczek – klasa wiolonczeli Małgorzaty Mozdrzeń-Siemak
  • II miejsce na V Międzyszkolnym Konkursie Wiolonczelowym „Miniatura” 2013 Szczecin 27 kwietnia 2013
  • początek strony...

    Sukcesy uczniów na konkursach w roku szkolnym 2011/2012

    autor: Grażyna Wójcik-Sowińska; opublikował: administrator

    12.11.2012

    •  
    • Chór Szkolny – nauczyciel Agata Pawłowska
    • III miejsce na V Ogólnopolskim Konkursie Chórów im. Wacława z Szamotuł
    • Szamotuły 12 listopada 2011
    •  
    • Chór Absolwentów „Con Forza” – nauczyciel Agata Pawłowska
    • Wyróżnienie na V Ogólnopolskim Konkursie Chórów im. Wacława z Szamotuł
    • Szamotuły 12 listopada 2011
    •  
    • Michał Grabowski – klasa fortepianu Danuty Dziubak
    • Wyróżnienie na Ogólnopolskim Warszawskim Konkursie Pianistycznym
    • Warszawa 18 - 20 listopada 2011
    • III miejsce na Polsko-Niemieckim Konkursie Pianistycznym „Młode Talenty 2012”
    • Szczecin 30 - 31 marca 2012
    • Wyróżnienie na II Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym „Muzyka Ilustracyjna i Programowa w Świecie Dziecka”
    • Szczecin 21 - 22 kwietnia 2012
    • Stypendium Artystyczne Miasta Szczecin
    • 22 maja 2012
    •  
    • Tomasz Jaskuła – klasa klarnetu Piotra Sawrymowicza
    • Wyróżnienie na VIII Międzynarodowym Festiwalu Instrumentów Dętych „Etiuda 2011”
    • Szczecin 9 -10 grudnia 2011
    •  
    • Agata Rutkowska – klasa fletu Anny Wojnowicz-Drężek
    • Wyróżnienie na VIII Międzynarodowym Festiwalu Instrumentów Dętych „Etiuda 2011”
    • Szczecin 9 - 10 grudnia 2011
    •  
    • Antonina Świdurska – klasa fletu Anny Wojnowicz-Drężek
    • Wyróżnienie na VIII Międzynarodowym Festiwalu Instrumentów Dętych „Etiuda 2011”
    • Szczecin 9 - 10 grudnia 2011
    •  
    • Hanna Zarzycka – klasa fletu Magdaleny Kuszewskiej
    • Wyróżnienie na VIII Międzynarodowym Festiwalu Instrumentów Dętych „Etiuda 2011”
    • Szczecin 9 - 10 grudnia 2011
    • Wyróżnienie na XXXV Konkursie Młodego Muzyka
    • Szczecinek 12 maja 2012
    • III miejsce na I Czerwcowym Konkursie Fletowym
    • Szczecin 16 czerwca 2012
    •  
    • Oskar Kosiak – klasa harfy Jolanty Wołkońskiej
    • wysoka punktacja na Przesłuchaniach Centrum Edukacji Artystycznej Uczniów Klas Harfy
    • etap III – ogólnopolski
    • Warszawa 13 stycznia 2012
    •  
    • Jakub Mazur – klasa gitary Karoliny Michalskiej
    • II miejsce na VIII Międzynarodowym Festiwalu i Konkursie „Gitaromania”
    • Jelenia Góra – Cieplice 16 - 19 lutego 2012
    • I miejsce na Polsko-Niemieckim VIII Wiosennym Konkursie Gitarowym
    • Szczecin 23 - 25 marca 2012
    • Stypendium Artystyczne Miasta Szczecin
    • 22 maja 2012
    • Wyróżnienie na XV Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Gitarowej
    • Trzęsacz 7 - 9 czerwca 2012
    •  
    • Jakub Strycharczyk – klasa skrzypiec Anny Strycharczyk
    • III miejsce na I Ogólnopolskim Konkursie Skrzypcowym Sonat
    • Szczecin 10 marca 2012
    • Wyróżnienie na IV Międzynarodowym Festiwalu Malchower Kirchenpreis
    • Göritz 4 - 5 maja 2012
    •  
    • Wiktoria Piankowska – klasa skrzypiec Joanny Jagiełło
    • Wyróżnienie na I Ogólnopolskim Konkursie Skrzypcowym Sonat
    • Szczecin 10 marca 2012
    • II miejsce na I Międzywojewódzkim Konkursie Skrzypcowym i Altówkowym
    • Pyrzyce 31 maja 2012
    •  
    • Ewa Dąbrowska – klasa wiolonczeli Katarzyny Smoleń
    • II miejsce na Konkursie Małej Formy
    • Szczecin 16 marca 2012
    •  
    • Natalia Dziczek – klasa wiolonczeli Małgorzaty Mozdrzeń-Siemak
    • III miejsce na Konkursie Małej Formy
    • Szczecin 16 marca 2012
    • I miejsce na Międzyszkolnym Konkursie Wiolonczelowym „Miniatura”
    • Szczecin 24 kwietnia 2012
    • Wyróżnienie na Międzyszkolnym Konkursie Wiolonczelowym
    • Pyrzyce 25 maja 2012
    •  
    • Szymon Kaczorkiewicz – klasa gitary Karoliny Michalskiej
    • II miejsce na Polsko - Niemieckim VIII Wiosennym Konkursie Gitarowym
    • Szczecin 23 - 25 marca 2012
    •  
    • Eryk Vykysaly – klasa gitary Piotra Pałaca
    • Wyróżnienie na Polsko - Niemieckim VIII Wiosennym Konkursie Gitarowym
    • Szczecin 23 - 25 marca 2012
    •  
    • Marta Murawska – klasa gitary Przemysława Bielca
    • Wyróżnienie na Polsko - Niemieckim VIII Wiosennym Konkursie Gitarowym
    • Szczecin 23 - 25 marca 2012
    •  
    • Oskar Rodziewicz – klasa gitary Piotra Pałaca
    • Wyróżnienie na Polsko - Niemieckim VIII Wiosennym Konkursie Gitarowym
    • Szczecin 23 - 25 marca 2012
    •  
    • Franciszek Stypik – klasa gitary Beaty Vykysaly
    • Wyróżnienie na Polsko - Niemieckim VIII Wiosennym Konkursie Gitarowym
    • Szczecin 23 - 25 marca 2012
    • Wyróżnienie na IV Międzyszkolnym Konkursie Gitarowym
    • Pyrzyce 24 kwietnia 2012
    •  
    • Jakub Mazur, Eryk Vykysaly – duet Beaty Vykysaly
    • II miejsce na Polsko - Niemieckim VIII Wiosennym Konkursie Gitarowym
    • Szczecin 23 - 25 marca 2012
    • Wyróżnienie na IV Międzynarodowym Festiwalu Malchower Kirchenpreis
    • Göritz 4 - 5 maja 2012
    • I miejsce na XV Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Gitarowej
    • Trzęsacz 7 - 9 czerwca 2012
    •  
    • Zespół Gitarowy NFZ – nauczyciel Przemysław Bielec
    • III miejsce na Polsko - Niemieckim VIII Wiosennym Konkursie Gitarowym
    • Szczecin 23 - 25 marca 2012
    •  
    • Tymon Niewiadomski – klasa fortepianu Ewy Morawskiej-Mikulskiej
    • Wyróżnienie na Polsko - Niemieckim Konkursie Pianistycznym „Młode Talenty 2012”
    • Szczecin 30 - 31 marca 2012
    • Wyróżnienie na IV Międzynarodowym Festiwalu Malchower Kirchenpreis
    • Göritz 4 - 5 maja 2012
    •  
    • Marcel Wilanowski – klasa klarnetu Piotra Sawrymowicza
    • Wyróżnienie na II Lubuskim Forum Klarnetowo - Saksofonowym
    • Krosno Odrzańskie 31 marca 2012
    • Wyróżnienie na V Zachodniopomorskim Festiwalu Klarnetowym
    • Szczecin 18 - 22 kwietnia 2012
    •  
    • Julia Worożbicka – klasa perkusji Dariusza Jagiełło
    • II miejsce na VI Ogólnopolskim Konkursie Perkusyjnym
    • Szczecin 2 - 4 kwietnia 2012
    •  
    • Michał Kram - klasa perkusji Dariusza Jagiełło
    • Wyróżnienie na VI Ogólnopolskim Konkursie Perkusyjnym
    • Szczecin 2 - 4 kwietnia 2012
    • II miejsce na II Regionalnym Konkursie Perkusyjnym
    • Pyrzyce 30 maja 2012
    •  
    • Magdalena Mazurek - klasa perkusji Dariusza Jagiełło
    • Wyróżnienie na VI Ogólnopolskim Konkursie Perkusyjnym
    • Szczecin 2 - 4 kwietnia 2012
    • III miejsce na II Regionalnym Konkursie Perkusyjnym
    • Pyrzyce 30 maja 2012
    •  
    • Klaudia Kunc - klasa perkusji Tomasza Andrzejewskiego
    • Wyróżnienie na VI Ogólnopolskim Konkursie Perkusyjnym
    • Szczecin 2 - 4 kwietnia 2012
    •  
    • Ireneusz Lis – klasa akordeonu Janusza Pszeniczki
    • I miejsce na I Zachodniopomorskim Konkursie Akordeonowym
    • Pyrzyce 19 kwietnia 2012
    •  
    • Magdalena Augustyniuk – klasa akordeonu Bogdana Górnika
    • I miejsce na I Zachodniopomorskim Konkursie Akordeonowym
    • Pyrzyce 19 kwietnia 2012
    •  
    • Aleksandra Duda – klasa akordeonu Bogdana Górnika
    • II miejsce na I Zachodniopomorskim Konkursie Akordeonowym
    • Pyrzyce 19 kwietnia 2012
    •  
    • Karol Dziadosz – klasa akordeonu Janusza Pszeniczki
    • II miejsce na I Zachodniopomorskim Konkursie Akordeonowym
    • Pyrzyce 19 kwietnia 2012
    •  
    • Kamil Borsuk – klasa akordeonu Bogdana Górnika
    • III miejsce na I Zachodniopomorskim Konkursie Akordeonowym
    • Pyrzyce 19 kwietnia 2012
    •  
    • Zuzanna Kubera – klasa fletu Iwony Radin-Rutkowskiej
    • Wyróżnienie na II Wiosennym Konkursie Fletowym
    • Gorzów Wielkopolski 23 kwietnia 2012
    • III miejsce na I Czerwcowym Konkursie Fletowym
    • Szczecin 16 czerwca 2012
    •  
    • Monika Bartnicka – klasa fortepianu Danuty Dziubak
    • I miejsce w Turnieju Szkół Muzycznych I stopnia „Spotkanie z Dziecięcą Muzyką
    • Fortepianową Nad Parsętą”
    • Kołobrzeg 23 kwietnia 2012
    •  
    • Jan Szrajber – klasa fortepianu Danuty Dziubak
    • II miejsce w Turnieju Szkół Muzycznych I stopnia „Spotkanie z Dziecięcą Muzyką
    • Fortepianową Nad Parsętą”
    • Kołobrzeg 23 kwietnia 2012
    •  
    • Małgorzata Mróz – klasa fortepianu Danuty Dziubak
    • III miejsce w Turnieju Szkół Muzycznych I stopnia „Spotkanie z Dziecięcą Muzyką
    • Fortepianową Nad Parsętą”
    • Kołobrzeg 23 kwietnia 2012
    •  
    • Barbara Witkowska – klasa wiolonczeli Małgorzaty Mozdrzeń-Siemak
    • I miejsce na Międzyszkolnym Konkursie Wiolonczelowym „Miniatura”
    • Szczecin 24 kwietnia 2012
    •  
    • Anna Padiasek – klasa wiolonczeli Kazimiery Meisinger
    • II miejsce na Międzyszkolnym Konkursie Wiolonczelowym „Miniatura”
    • Szczecin 24 kwietnia 2012
    •  
    • Marcelina Kieć – klasa wiolonczeli Kazimiery Meisinger
    • II miejsce na Międzyszkolnym Konkursie Wiolonczelowym „Miniatura”
    • Szczecin 24 kwietnia 2012
    •  
    • Anastazja Siąkajło – klasa waltorni Dawida Kostrzewy
    • Wyróżnienie na IV Międzynarodowym Festiwalu Malchower Kirchenpreis
    • Göritz 4 – 5 maja 2012
    •  
    • Hanna Rita Turska – klasa wiolonczeli Kazimiery Meisinger
    • III miejsce na Międzyszkolnym Konkursie Wiolonczelowym
    • Pyrzyce 25 maja 2012
    •  
    • Daniel Rozmus – klasa skrzypiec Anny Mikosz
    • I miejsce na I Międzywojewódzkim Konkursie Skrzypcowym i Altówkowym
    • Pyrzyce 31 maja 2012
    •  
    • Eryk Bojarski – klasa skrzypiec Katarzyny Kuszwary
    • III miejsce na I Międzywojewódzkim Konkursie Skrzypcowym i Altówkowym
    • Pyrzyce 31 maja 2012
    •  
    • Michał Kuczyński – klasa altówki Włodzimierza Radin-Rutkowskiego
    • III miejsce na I Międzywojewódzkim Konkursie Skrzypcowym i Altówkowym
    • Pyrzyce 31 maja 2012
    •  
    • Barbara Śliwczyńska – klasa skrzypiec Anny Mikosz
    • Wyróżnienie na I Międzywojewódzkim Konkursie Skrzypcowym i Altówkowym
    • Pyrzyce 31 maja 2012
    •  
    • Julia Orłowska – klasa fletu Anny Leszczyńskiej
    • Wyróżnienie na I Czerwcowym Konkursie Fletowym
    • Szczecin 16 czerwca 2012
    •  
    • Chór Szkolny – nauczyciel Agata Pawłowska
    • III miejsce na 47 Międzynarodowym Festiwalu Pieśni Chóralnej
    • Międzyzdroje 26 – 27 czerwca 2012

    początek strony...

Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Szczecinie cop. 2012