Dyrektor

opublikował: administrator

25.08.2012

Rozmiar: 35149 bajtów

dr hab. Anna Tarnowska – menadżer, dyrygent, chórmistrz, animator kultury

W 2006 r. uzyskała dyplom Podyplomowych Studiów Zarządzania Kulturą w Instytucie Spraw Publicznych Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Tytuł doktora sztuki muzycznej w dyscyplinie artystycznej dyrygentura uzyskała w 2004 r. w Akademii Muzycznej w Katowicach, a 17 czerwca 2013 r. Rada Wydziału Akademii Muzycznej w Gdańsku nadała jej tytuł doktora habilitowanego w dyscyplinie artystycznej dyrygentura.

czytaj więcej...

początek strony...

Wicedyrektor

opublikował: administrator

05.12.2016

Rozmiar: 35149 bajtów

mgr Iwona Radin – Rutkowska– wicedyrektor, flecistka, wokalistka, nauczyciel gry na flecie, inicjatorka i organizatorka przedsięwzięć edukacyjno-artystycznych

W 2002 r. ukończyła Studia Podyplomowe z zakresu Zarządzania placówkami oświatowymi i kulturalnymi w Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu. W 2005 r. uzyskała dyplom ukończenia studiów w zakresie pedagogiki Instrumentalnej w specjalności flet w Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu. Jest absolwentką studiów magisterskich Akademii Muzycznej im. I .J. Paderewskiego w Poznaniu zakresie Wychowania Muzycznego, które ukończyła w 1999 roku.

czytaj więcej...

początek strony...

początek strony...

Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Szczecinie cop. 2012