GODZINY PRACY SEKRETARIATU W CZASIE WAKACJI

opublikował: administrator

18.06.2018

Uprzejmie informujemy, iż w okresie wakacyjnym, tj.od 25 czerwca do 31 sierpnia br., sekretariat szkolny jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00.

początek strony...

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 22 czerwca 2018 r.

opublikował: administrator

5.06.2018

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018 odbędzie się w piątek 22 czerwca br. o godzinie 14.00 w siedzibie szkoły przy al. Wojska Polskiego 115.

Uczniów oddziału na Prawobrzeżu zapraszamy na uroczystość zakończenia roku na godzinę 12.00 (22.06.2018r.) do Klubu Delta przy ul. Racławickiej 10 w Szczecinie Dąbiu.

Do zobaczenia.

początek strony...

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018 dla absolwentów

opublikował: administrator

5.06.2018

SZANOWNI ABSOLWENCI,

Uroczyste zakończenie roku szkolnego dla absolwentów i koncert galowy odbędą się 20 czerwca br. o godz. 18.00 w Sali Koncertowej ZPSM im. Feliksa Nowowiejskiego, ul. Staromłyńska 13.

Na tradycyjny komers zapraszamy po uroczystości do Hotelu Park, Plantowa 1.

Wspólnie świętujmy zakończenie nauki!

początek strony...

Polsko - Niemieckie Warsztaty Artystyczne Regaty Barokowe w Kulicach

opublikował: administrator

18.06.2018

W dniach 6-10 czerwca 2018 roku grupa młodzieży polsko-niemieckiej z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Tadeusza Szeligowskiego w Szczecinie oraz Ueckermaerkische Musik und Kunstschule Friedrich Wilhelm von Redern w Angermuende, wzięła udział w projekcie artystycznym pn. Polsko-Niemieckie Warsztaty Artystyczne "Regaty Barokowe". Wyjechaliśmy do Kulic - Ośrodka Konferencyjno-Edukacyjnego Uniwersytetu Szczecińskiego, by tam w pięknym Pałacu pracować nad detalami w wykonawstwie muzyki barokowej. Naszym celem było zapoznanie młodych instrumentalistów z zasadami, możliwościami i obecną tendencją wykonawczą muzyki baroku. Warsztaty prowadzili nauczyciele ze szkoły muzycznej w Angermuende, praktycy i wykonawcy repertuaru tej historycznej epoki.

Zwieńczeniem naszej pracy są dwa koncerty: jeden z nich zagraliśmy w Kulicach na zakończenie warsztatów, drugi koncert odbędzie się 21 czerwca 2018r. o godz. 19.00 w Kościele Marienkirsche w Angermuende.

Projekt jest dofinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa (Fundusz Małych Projektów w ramach Programu Współpracy Interreg V A Meklemburgia-Pomorze Przednie/Brandenburgia/Polska w Euroregionie Pomerania).

Zapraszamy na relację fotograficzną:

początek strony...

II nagroda dla Blanki Kojalewicz, uczennicy pani Ryszardy Sajewicz-Palczewskiej.

opublikował: administrator

7.06.2018

Miło nam poinformować o sukcesie Blanki Kojalewicz, która zajęła II miejsce w kategorii Instrumentaliści - fortepian, grupa 1, w XIX edycji Międzynarodowego Konkursu "Moje inspiracje muzyczne" 2017/2018, który odbył się w dniach 4-5.06.18 w Nałęczowie. Uczennica została przygotowana przez panią Ryszardę Sajewicz-Palczewską.

Składamy gorące gratulacje.

:: skan dyplomu Blanki Kojalewicz

:: skan podziękowania dla Pani Dyrektor

:: skan podziękowania dla Pani Ryszardy Sajewicz-Palczewskiej

początek strony...

Sukcesy uczniów pana Bogdana Górnika.

opublikował: administrator

07.06.2018

Gratulujemu panu Bogdanowi Górnikowi sukcesów pedagogicznych. Adam Chocian, Natalia Bugaj i Ewelina Gorela to uczniowie, którzy zostalizauważeni w konkursie regionalny dla uczniów szkół muzycznych I i II stopnia województwa zachodniopomorskiego, który odbył się w Pyrzycach - 24.05.2018.

W nMiędzynarodowym Konkursie Akordeonowym w Malborghetto/Włochy 17-20.05.2018 nagrodzono Kacpra i Filipa Niczypioruków - w kategorii solistów i duetu akordeonowego. Nasi uczniowie zdobyli miejsca na podium.

Zapraszamy do obejrzenia dyplomów, które zdobyli nasi uczniowie. Gratulujemy!

początek strony...

I i II miejsce uczennic pana Włodzimierza Radin-Rutkowskiego

opublikował: administrator

14.05.2018

Z przyjemnością informujemy o następnym sukcesie - Agata Sławińska zajęła I miejsce, a Martyna Woroniak II miejsce w II Konkursie Altówkowym "Etiuda", który odbył się 28 kwietnia br. w Gdańsku.

Składamy gratulacje zwyciężczyniom oraz panu Włodzimierzowi Radin-Rutkowskiemu, który kształci dziewczęta w klasie altówki.

:: skan dyplomu Agaty Sławińskiej

:: skan dyplomu Martyny Woroniak

początek strony...

I miejsce Hanny Karbownik na Międzynarodowym Konkursie Muzycznym w Le Mont-Dore we Francji

opublikował: administrator

07.05.2018

Z przyjemnością informujemy o sukcesie naszej uczennicy Hanny Karbownik z klasy VI fletu pani Anny Wojnowicz - Drężek. Hania zdobyła I MIEJSCE na Międzynarodowym Konkursie Muzycznym w Le Mont-Dore we Francji.

Składamy gratulacje finalistce i pani Annie Wojnowicz - Drężek oraz pani Katarzynie Sochackiej - pianistce, akompaniatorce, która towarzyszyła przy fortepianie Hani podczas tego konkursowego występu.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z występu Hani

początek strony...

I i III miejsce uczennic pani Anny Wojnowicz-Drężek

opublikował: administrator

24.05.2018

Z przyjemnością informujemy o następnym sukcesie - Hania Karbownik zajęła I miejsce, a Adrianna Stasiak III miejsce w VII Międzyregionalnym Konkursie Fletowym.

Gratulacje dla dziewcząt oraz ich nauczycielki, pani Anny Wojnowicz-Drężek.

Dyplomy za zajęcie I oraz III miejsca.

początek strony...

Wyróżnienie Wojciecha Pawłowskiego

opublikował: administrator

17.05.2018

Z przyjemnością informujemy, że w IV Regionalnym Konkursie Fletowo-Klarnetowym Wojtek Pawłowski, uczeń pana Dariusza Podemskiego, otrzymał wyróżnienie w grupie I.

Gratulujemy Wojciechowi, Rodzicom i nauczycielom współpracującym z uczniem.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z występu Wojtka

:: skan dyplomu Wojciecha Pawłowskiego

:: skan dyplomu Dariusza Podemskiego

początek strony...

Informacja zgodna z przepisami RODO

opublikował: administrator

24.05.2018

Administratorem danych osobowych jest Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Tadeusza Szeligowskiego z siedzibą w Szczecinie tel. +48 91 423 26 55, e-mail: psm@miasto.szczecin.pl

Inspektorem Ochrony Danych jest Izabella Zajączkowska tel. +48 91 852 20 93, e-mail iod@spnt.pl

początek strony...

Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Szczecinie cop. 2012