Zadzwoń do nas:
tel. 91 423-26-55
fax 91 423-26-57
E-mail:
psm@miasto.szczecin.pl
Adres:
Al. Wojska Polskiego 115,
70-483 Szczecin
SZKOŁA JEST OTWARTA
poniedziałek - piątek 7:45 do 21:00
sobota 9:00 do 16:00

Osiągnięcia

Nie ma tygodnia, w którym nie moglibyśmy się chwalić osiągnięciami naszych podopiecznych. Reprezentują naszą szkołę w wielu konkursach, zajmując często wysokie miejsca, nierzadko zostają laureatami wspominanych konkursów.

Będziemy na bieżąco informowali o sukcesach naszych uczniów, a na początek kilka dyplomów z ostatniego okresu.

 

 

 

Sukcesy uczniów na konkursach w roku szkolnym 2017/2018


Blanka Kojalewicz – klasa p. Ryszardy Sajewicz-Palczewskiej
XIX edycja Międzynarodowego Konkursu „Moje inspiracje muzyczne” 2017/2018, 4-5.06.18 Nałęczów – II miejsce (kat. Instrumentaliści, grupa 1)


Hanna Karbownik – klasa fletu p. Anny Wojnowicz – Drężek
Międzynarodowy Konkurs Muzyczny w Le Mont-Dore we Francji – I miejsce


Hanna Karbownik – klasa fletu p. Anny Wojnowicz – Drężek
VII Międzyregionalny Konkurs Fletowy w Gorzowie Wielkopolskim, 16 maja 2018 – I miejsce


Adrianna Stasiak – klasa fletu p. Anny Wojnowicz – Drężek
VII Międzyregionalny Konkurs Fletowy w Gorzowie Wielkopolskim, 16 maja 2018 – III miejsce


Agata Sławińska – klasa altówki p. Włodzimierza Radin-Rutkowskiego
II Konkurs Altówkowy „Etiuda” w Gdańsku, 28 kwietnia 2018 – I miejsce


Martyna Woroniak – klasa altówki p. Włodzimierza Radin-Rutkowskiego
II Konkurs Altówkowy „Etiuda” w Gdańsku, 28 kwietnia 2018 – II miejsce


Matylda Melzacka – klasa fortepianu pani Dominiki Wojtkowskiej
V Regionalny Konkurs Pianistyczny szkół muzycznych I stopnia województwa zachodniopomorskiego, Szczecin 16.02.2018r. – II miejsce (kl. IV/6)


Marcelina Melzacka – klasa fortepianu pani Dominiki Wojtkowskiej
V Regionalny Konkurs Pianistyczny szkół muzycznych I stopnia województwa zachodniopomorskiego, Szczecin 16.02.2018r. – – wyróżnienie (kl. II/6)


Wojciech Pawłowski – klasa klarnetu p. Dariusza Podemskiego
IV Regionalny Konkurs Fletowo-Klarnetowym, Goleniów 14 maja 2018 -wyróżnienie w grupie I


Maja Tabjan – klasa skrzypiec p. Doroty Jasińskiej
VI Międzywojewódzki Konkurs Skrzypcowy w Pyrzycach, 28 marca 2018 – III miejsce w II grupie


Jakub Kmieć – klasa skrzypiec p. Doroty Jasińskiej
VI Międzywojewódzki Konkurs Skrzypcowy w Pyrzycach, 28 marca 2018 – wyróżnienie II stopnia w I grupie

Amelia Kurtiak – klasa skrzypiec p. Doroty Jasińskiej
VI Międzywojewódzki Konkurs Skrzypcowy w Pyrzycach, 28 marca 2018 – wyróżnienie II stopnia w I grupie


Antoni Hanf – klasa fortepianu pani Dominiki Wojtkowskiej
Szkolny Konkurs Pianistyczny „Jednego Utworu” – Szczecin 27.03.2018r. – I miejsce (kl. V/6)

Matylda Melzacka – klasa fortepianu pani Dominiki Wojtkowskiej
Szkolny Konkurs Pianistyczny „Jednego Utworu” – Szczecin 27.03.2018r. – I miejsce (kl. IV/6)

Marcelina Melzacka – klasa fortepianu pani Dominiki Wojtkowskiej
Szkolny Konkurs Pianistyczny „Jednego Utworu” – Szczecin 27.03.2018r. – wyróżnienie (kl. II/6)

Maria Witkowska – klasa fortepianu pani Dominiki Wojtkowskiej
Szkolny Konkurs Pianistyczny „Jednego Utworu” – Szczecin 27.03.2018r. – wyróżnienie (kl. V/6)

Bartosz Jamro – klasa fortepianu pani Dominiki Wojtkowskiej
Szkolny Konkurs Pianistyczny „Jednego Utworu” – Szczecin 27.03.2018r. – III miejsce (kl. III/6)


Władysław Zalewski – klasa fortepianu pani Ewy Leśniak
Stypendium Prezydenta Miasta Szczecin za rok 2015/2016
Zachodniopomorski Konkurs Pianistyczny i Harfowy „Młode Talenty”, Szczecin 21-22.04.2017r. – II miejsce
IV Regionalny Konkurs Pianistyczny Szkół Muzycznych Województwa Zachodniopomorskiego, 9.02.2017r. – II miejsce
III Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny Dla Młodych Wirtuozów im. Leopolda Godowskiego w Warszawie, 13-15.01.2017r., kategoria A – III miejsce


Marta Kurzajewska – klasa fortepianu pani Jolanty Kowalczyk
Zachodniopomorski Konkurs Pianistyczny i Harfowy „Młode Talenty”, Szczecin 21-22.04.2017r. – III miejsce
Szkolny Konkurs Pianistyczny”Jednego Utworu” w Szczecinie 21.11.2016r.- II miejsce


Sukcesy uczniów na konkursach w roku szkolnym 2016/2017

Maciej Laskowski, Aleksander Sowiński, Aleksander Knop, Dawid Węsierski, Izaak Wojciuszkiewicz, Roman Podlasiński – w klasie akordeonu Pana Zbigniewa Pudło
Ogólnopolska Olimpiada Zespołów Kameralnych w Szczecinie, 12 – 13.12.2016r. – grupa III, zespół akordeonowy, I miejsce

Wiktoria Wasiak i Kamil Borsuk – w klasie akordeonu Pana Bogdana Górnika
Ogólnopolska Olimpiada Zespołów Kameralnych w Szczecinie, 12 – 13.12.2016r. – grupa II, duet akordeonowy, wyróżnienie

Aleksandra Moszyńska – klasa fortepianu pani Danuty Dziubak
Szkolny Konkurs Pianistyczny”Jednego Utworu” w Szczecinie 21.11.2016r.- I miejsce

Nela Wieczorkiewicz – klasa fortepianu pani Danuty Dziubak
Szkolny Konkurs Pianistyczny”Jednego Utworu” w Szczecinie 21.11.2016r.- I miejsce

Maciej Mickiewicz – klasa fortepianu pani Jolanty Kowalczyk
Szkolny Konkurs Pianistyczny”Jednego Utworu” w Szczecinie 21.11.2016r.- II miejsce

Wiktor Komorowski – klasa klasa fagotu pani Edyty Moroz
Międzynarodowy Konkurs Instrumentów Dętych im. Dmytro Bida we Lwowie, w grupie wiekowo młodszej – II miejsce

Aleksandra Kulawczuk – klasa fortepianu pani Dominiki Wojtkowskiej
Szkolny Konkurs Pianistyczny”Jednego Utworu” w Szczecinie 21.11.2016r. – I miejsce (kl. II/6)

Matylda Melzacka – klasa fortepianu pani Dominiki Wojtkowskiej
IV Regionalny Konkurs Pianistyczny szkół muzycznych I stopnia województwa zachodniopomorskiego, Szczecin 09.02.2017r. – III miejsce (kl. III/6)
Szkolny Konkurs Pianistyczny”Jednego Utworu” w Szczecinie 21.11.2016r. – I miejsce (kl. III/6)

Antoni Hanf – klasa fortepianu pani Dominiki Wojtkowskiej
Szkolny Konkurs Pianistyczny”Jednego Utworu” w Szczecinie 21.11.2016r. – III miejsce (kl. IV/6)

Niklas Hanf – klasa fortepianu pani Dominiki Wojtkowskiej
Szkolny Konkurs Pianistyczny”Jednego Utworu” w Szczecinie 21.11.2016r. – II miejsce (kl. v/6)

Natalia Górniak – klasa fortepianu pani Dominiki Wojtkowskiej
Szkolny Konkurs Pianistyczny”Jednego Utworu” w Szczecinie 21.11.2016r. – I miejsce (kl. III/4)
IV Regionalny Konkurs Pianistyczny szkół muzycznych I stopnia województwa zachodniopomorskiego Szczecin 09.02.2017r. – wyróżnienie (kl. III/4)

Sukcesy uczniów na konkursach w roku szkolnym 2015/2016

Władysław Zalewski – klasa fortepianu pani Ewy Leśniak
III Regionalny Konkurs Pianistyczny uczniów szkół muzycznych województwa zachodniopomorskiego 28 stycznia 2016r. – I miejsce
IX Konkurs Pianistyczny im. Tadeusza Szeligowskiego Poznań 27-28 listopada 2015 r. – II nagroda w grupie pierwszej
I miejsce Grand Prix w VIII Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym Dziesięciolatków w Opolu 19 listopada 2015r.

Cinnamon Duo – klasa akordeonu pana Bogdana Górnika
Międzynarodowy Konkurs Muzyczny w Malborghetto (Włochy), kategoria D 2 – II nagroda

Michał Urzykowski – klasa klarnetu pana Piotra Sawrymowicza
VII Zachodniopomorski Festiwal Klarnetowy, kategoria soliści, grupa I, Szczecin 12-16 kwietnia 2016r. – I miejsce

Wiktoria Słociak – klasa gitary pana Dawida Pajestki
XV Ogólnopolski Konkurs Gitarowy, grupa I – Strzelce Krajeńskie 19-20 maja 2016 r. – III miejsce

Laura Kwiatosińska – klasa gitary pani Beaty Vykysalá
IX Pyrzycki Konkurs Gitarowy, grupa I – Pyrzyce 28 kwietnia 2016 r. – I miejsce

Natalia Kusztelska – klasa gitary pani Beaty Vykysalá
IX Pyrzycki Konkurs Gitarowy, grupa II – Pyrzyce 28 kwietnia 2016 r. – I miejsce

Hanna Iwanow – klasa gitary pani Beaty Vykysalá
XV Ogólnopolski Konkurs Gitarowy, grupa II – Strzelce Krajeńskie 19-20 maja 2016 r. – wyróżnienie
IX Pyrzycki Konkurs Gitarowy, grupa II – Pyrzyce 28 kwietnia 2016 r. – III miejsce

Wiktoria Wasiak – klasa akordeonu pana Bogdana Górnika
Międzynarodowy Konkurs Muzyczny w Malborghetto (Włochy), kategoria C 2 – II nagroda
I Zachodniopomorski Konkurs Młodego Akordeonisty Szczecin, kategoria III – I nagroda

Julia Miłaszewicz – klasa akordeonu pana Bogdana Górnika
I Zachodniopomorski Konkurs Młodego Akordeonisty Szczecin, kategoria I – II nagroda-

Kamil Borsuk – klasa akordeonu pana Bogdana Górnika
Międzynarodowy Konkurs Muzyczny w Malborghetto (Włochy), kategoria C 2 – II nagroda
I Zachodniopomorski Konkurs Młodego Akordeonisty Szczecin, kategoria III – I nagroda

Kacper Niczyporuk – klasa akordeonu pana Bogdana Górnika
I Zachodniopomorski Konkurs Młodego Akordeonisty Szczecin, kategoria I – III nagroda

Adam Chocian – klasa akordeonu pana Bogdana Górnika
I Zachodniopomorski Konkurs Młodego Akordeonisty Szczecin, kategoria I – wyróżnienie

Filip Niczyporuk – klasa akordeonu pana Bogdana Górnika
I Zachodniopomorski Konkurs Młodego Akordeonisty Szczecin, kategoria II – wyróżnienie


Oktawia Makuch – w klasie fortepianu Pani Ewy Leśniak
III Regionalny Konkurs Pianistyczny uczniów szkół muzycznych województwa zachodniopomorskiego 28 stycznia 2016r.- II miejsce

Sukcesy uczniów na konkursach w roku szkolnym 2014/2015


Władysław Zalewski – klasa fortepianu Ewy Leśniak
Polsko-Niemiecki Konkurs Pianistyczny Młode Talenty 2015 – Szczecin 8-9.05.2015 – I miejsce
II Regionalny Konkurs Pianistyczny Szkół Muzycznych I st.województwa zachodniopomorskiego 10 stycznia 2015r. – I miejsce ex equo
Makroregionalne Przesłuchania CEA Uczniów Klas Fortepianu Szkół Muzycznych I stopnia Gdynia 8-9.XII.2014r. – laureat Kwalifikacja do Przesłuchań Ogólnopolskich
Ogólnopolskie Przesłuchania CEA Uczniów Klas Fortepianu Szkół Muzycznych I stopnia Warszawa 15-17.I.2015r. – III miejsce

Daria Bilska – w klasie fortepianu Pani Ewy Leśniak
Polsko-Niemiecki Konkurs Pianistyczny Młode Talenty 2015 – Szczecin 8-9.05.2015 – II miejsce

Daria Bilska w klasie fortepianu Pani Jolanty Kowalczyk
II Regionalny Konkurs Pianistyczny Szkół Muzycznych I st.województwa zachodniopomorskiego 10 stycznia 2015r. – wyróżnienie

Aleksandra Zielińska w klasie fortepianu Pani Renaty Orłowskiej
II Regionalny Konkurs Pianistyczny Szkół Muzycznych I st.województwa zachodniopomorskiego 10 stycznia 2015r. – II miejsce ex equo

Niklas Hanf w klasie fortepianu Pani Dominiki Wojtkowskiej
II Regionalny Konkurs Pianistyczny Szkół Muzycznych I st.województwa zachodniopomorskiego 10 stycznia 2015r. – wyróżnienie

Nela Wieczorkiewicz w klasie fortepianu Pani Danuty Dziubak
II Regionalny Konkurs Pianistyczny Szkół Muzycznych I st.województwa zachodniopomorskiego 10 stycznia 2015r. – wyróżnienie

Mateusz Stankiewicz w klasie fortepianu Pani Ryszardy Sajewicz-Palczewskiej
II Regionalny Konkurs Pianistyczny Szkół Muzycznych I st.województwa zachodniopomorskiego 10 stycznia 2015r. – III miejsce ex equo

Wiktoria Martin w klasie fortepianu Pana Georgiya Polaka
II Regionalny Konkurs Pianistyczny Szkół Muzycznych I st.województwa zachodniopomorskiego 10 stycznia 2015r. – wyróżnienie

Zuzanna Łyczek w klasie fortepianu Pani Danuty Dziubak
II Regionalny Konkurs Pianistyczny Szkół Muzycznych I st.województwa zachodniopomorskiego 10 stycznia 2015r. – wyróżnienie

Oktawia Makuch w klasie fortepianu Pani Ewy Leśniak
II Regionalny Konkurs Pianistyczny Szkół Muzycznych I st.województwa zachodniopomorskiego 10 stycznia 2015r. – wyróżnienie

Natalia Borowik w klasie fortepianu Pani Dominiki Wojtkowskiej
II Regionalny Konkurs Pianistyczny Szkół Muzycznych I st.województwa zachodniopomorskiego 10 stycznia 2015r. – III miejsce ex equo

Jakub Martin w klasie fortepianu Pana Georgiya Polaka
II Regionalny Konkurs Pianistyczny Szkół Muzycznych I st.województwa zachodniopomorskiego 10 stycznia 2015r. – I miejsce

Sukcesy uczniów na konkursach w roku szkolnym 2013/2014

 

Jan Szrajber w klasie fortepianu Pani Danuty Dziubak
Regionalny Konkurs Pianistyczny PSM I st. w Szczecinie – wyróżnienie

Zuzanna Łyczek w klasie fortepianu Pani Danuty Dziubak
Szkolny Konkurs Jednego Utworu PSM I st. w Szczecinie – wyróżnienie

Kornelia Wieczorkiewicz w klasie fortepianu Pani Danuty Dziubak
Szkolny Konkurs Jednego Utworu PSM I st. w Szczecinie – wyróżnienie
III Regionalny Turniej Szkół Muzycznych I st.”Spotkania z muzyką fortepianową” w Kołobrzegu – III miejsce

Władysław Zalewski w klasie fortepianu Pani Ewy Leśniak
VI Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. J. Garści w Stalowej Woli 23.05.2014 r.- I miejsce
Stypendium Prezydenta Miasta Szczecin 2014

Oktawia Makuch w klasie fortepianu Pani Ewy Leśniak
Szkolny Konkurs Jednego Utworu- I miejsce

Maria Witkowska z klasy fortepianu Pani Dominiki Wojtkowskiej
Regionalny Konkurs – festiwal uczniów klas fortepianu szkół muzycznych I stopnia województwa zachodniopomorskiego – 13.02.2014 r.- wyróżnienie

Niklas Hanf z klasy fortepianu Pani Dominiki Wojtkowskiej
Regionalny Konkurs – festiwal uczniów klas fortepianu szkół muzycznych I stopnia województwa zachodniopomorskiego – 13.02.2014 r.- wyróżnienie I
Konkurs Pianistyczny Jednego Utworu – 13.03.2014 r.- III miejsce

Natalia Borowik z klasy fortepianu Pani Dominiki Wojtkowskiej
Regionalny Konkurs – festiwal uczniów klas fortepianu szkół muzycznych I stopnia województwa zachodniopomorskiego – 13.02.2014 r.- III miejsce

Agnieszka Tomaszewska z klasy fortepianu Pani Dominiki Wojtkowskiej
Konkurs Pianistyczny Jednego Utworu – 13.03.2014 r.- I miejsce

Natalia Borowik z klasy fortepianu Pani Dominiki Wojtkowskiej
III Turniej Szkół Muzycznych „Spotkania z muzyką fortepianową w Kołobrzegu” – 05.06.2014 r.- III miejsce

Kamil Borsuk w klasie akordeonu Pana Bogdana Górnika
23-26.04.2014 – XXXIX Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy w Pula (Chorwacja) – II nagroda w kategorii A1
3.04.2014 – III Zachodniopomorski Konkurs Akordeonowy w Pyrzycach – II nagroda w II kategorii
26.03.2014 – XX Kaszubskie Spotkania Akordeonowe w Kościerzynie – III nagroda w kategorii II

Oktawia Makuch w klasie fortepianu Pani Ewy Leśniak
Regionalny Konkurs-Festiwal Uczniów Klas Fortepianu Szkół Muzycznych I st.Województwa Zachodniopomorskiego w Szczecinie 13.02.2014 –wyróżnienie

Kinga Krasuska w klasie fortepianu Pani Ewy Leśniak
Regionalny Konkurs-Festiwal Uczniów Klas Fortepianu Szkół Muzycznych I st.Województwa Zachodniopomorskiego w Szczecinie 13.02.2014 –wyróżnienie

Władysław Zalewski w klasie fortepianu Pani Ewy Leśniak
XIX Ogólnopolski Turniej Pianistyczny im. H. Czerny- Stefańskiej 20-22 lutego 2014 r. Żagań –II miejsce w grupie I
Regionalny Konkurs- Festiwal uczniów klas fortepianu szkół muzycznych I stopnia woj. zachodniopomorskiego 13 lutego 2014 r. Szczecin, I miejsce w grupie III
Laureat Międzynarodowego Festiwalu Pianistycznego „Chopin i Kompozytorzy Rosyjscy” w Siedlcach 26-27 października 2013 r.

Jan Szarajber – klasa fortepianu Pani Ewy Leśniak
Wyróżnienie na Międzynarodowym Festiwalu Pianistycznym „Chopin i Kompozytorzy Rosyjscy” w Siedlcach 26-27 października 2013 r.

Sukcesy uczniów na konkursach w roku szkolnym 2012/2013

Jakub Mazur – klasa gitary Karoliny Michalskiej
Stypendium Artystyczne Miasta Szczecin 13 czerwca 2013

Władysław Zalewski – klasa fortepianu Ewy Leśniak
Stypendium Artystyczne Miasta Szczecin 13 czerwca 2013

Daniel Rozmus – klasa skrzypiec Anny Mikosz
Wyróżnienie na VI Ogólnopolskim Konkursie Skrzypcowym „Mistrz literatury
dziecięcej Oskar Rieding” Warszawa 14 czerwca 2013

Monika Bartnicka – klasa fortepianu Danuty Dziubak
I miejsce w Regionalnym Turnieju Szkół Muzycznych I stopnia Kołobrzeg 6 czerwca 2013

Jan Szrajber – klasa fortepianu Danuty Dziubak
II miejsce w Regionalnym Turnieju Szkół Muzycznych I stopnia Kołobrzeg 6 czerwca 2013

Trio Perkusyjne Dariusza Jagiełło
I miejsce na VIII Szkolnym Konkursie Zespołów Kameralnych Szczecin 29 maja 2013

Zespół Akordeonowy Zbigniewa Pudło
II miejsce na VIII Szkolnym Konkursie Zespołów Kameralnych Szczecin 29 maja 2013

Duet Gitarowy Beaty Vykysaly
III miejsce na VIII Szkolnym Konkursie Zespołów Kameralnych Szczecin 29 maja 2013

Zespół Kameralny Piotra Kokosińskiego
Wyróżnienie na VIII Szkolnym Konkursie Zespołów Kameralnych Szczecin 29 maja 2013

Zespół Akordeonowy Bogdana Górnika
Wyróżnienie na VIII Szkolnym Konkursie Zespołów Kameralnych Szczecin 29 maja 2013

Zespół Art Band Piotra Okrzyńskiego
Wyróżnienie na VIII Szkolnym Konkursie Zespołów Kameralnych Szczecin 29 maja 2013

Barbara Zawadzka – klasa wiolonczeli Małgorzaty Mozdrzeń-Siemak
III miejsce na V Międzyszkolnym Konkursie Wiolonczelowym „Miniatura” 2013 Szczecin 27 kwietnia 2013
I miejsce na VI Międzyszkolnym Konkursie Wiolonczelowym Pyrzyce 23 maja 2013

Barbara Witkowska – klasa wiolonczeli Małgorzaty Mozdrzeń-Siemak
I miejsce na V Międzyszkolnym Konkursie Wiolonczelowym „Miniatura” 2013 Szczecin 27 kwietnia 2013
II miejsce na VI Międzyszkolnym Konkursie Wiolonczelowym Pyrzyce 23 maja 2013

Zuzanna Kwiatkowska – klasa wiolonczeli Małgorzaty Mozdrzeń-Siemak
II miejsce na V Międzyszkolnym Konkursie Wiolonczelowym „Miniatura” 2013 Szczecin 27 kwietnia 2013
III miejsce na VI Międzyszkolnym Konkursie Wiolonczelowym Pyrzyce 23 maja 2013

Michalina Kozielec – klasa skrzypiec Moniki Kościeleckiej
II miejsce na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013

Weronika Święciochowska – klasa skrzypiec Joanny Jagiełło
II miejsce na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013

Michał Knap – klasa skrzypiec Joanny Jagiełło
II miejsce na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013

Katarzyna Gorąca – klasa skrzypiec Włodzimierza Radin-Rutkowskiego
III miejsce na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013
Wyróżnienie na Międzywojewódzkim Konkursie Skrzypcowym i Altówkowym Pyrzyce 23 kwietnia 2013

Wiktoria Martin – klasa skrzypiec Ewy Pukos
III miejsce na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013

Zofia Jakuszewska – klasa skrzypiec Ewy Pukos
III miejsce na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013
Wyróżnienie na Międzywojewódzkim Konkursie Skrzypcowym i Altówkowym Pyrzyce 23 kwietnia 2013

Lena Paduch – klasa skrzypiec Anny Strycharczyk
Wyróżnienie na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013

Weronika Lebiedziewicz – klasa skrzypiec Moniki Kościeleckiej
Wyróżnienie na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013

Dominik Woźniak – klasa skrzypiec Doroty Jasińskiej
Wyróżnienie na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013

Aleksandra Słowik – klasa skrzypiec Doroty Jasińskiej
Wyróżnienie na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013

Anna Francis – klasa skrzypiec Joanny Jagiełło
Wyróżnienie na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013

Julia Piątek – klasa skrzypiec Joanny Jagiełło
I miejsce na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013

Julia Szczerbik – klasa skrzypiec Agnieszki Iżykowskiej
II miejsce na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013

Bruno Bartkowiak – klasa skrzypiec Katarzyny Kuszwary
II miejsce na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013

Isabella Francis – klasa skrzypiec Joanny Jagiełło
II miejsce na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013

Olga Mazur – klasa skrzypiec Anny Mikosz
II miejsce na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013

Hubert Zarzycki – klasa skrzypiec Anny Mikosz
II miejsce na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013

Agnieszka Jaskuła – klasa skrzypiec Agnieszki Iżykowskiej
III miejsce na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013

Michał Lewandowski – klasa skrzypiec Anny Mikosz
III miejsce na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013

Maja Skarżyńska – klasa skrzypiec Agnieszki Iżykowskiej
Wyróżnienie na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013

Jagoda Jednoralska – klasa skrzypiec Agnieszki Iżykowskiej
Wyróżnienie na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013

Zuzanna Śliwa – klasa skrzypiec Joanny Jagiełło
Wyróżnienie na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013

Barbara Śliwczyńska – klasa skrzypiec Anny Mikosz
I miejsce na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013

Michał Kuczyński – klasa altówki Włodzimierza Radin-Rutkowskiego
II miejsce na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013

Natalia Bednarska – klasa skrzypiec Joanny Jagiełło
II miejsce na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013

Eliza Kiedos – klasa skrzypiec Moniki Kościeleckiej
III miejsce na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013

Bartosz Olszewski – klasa skrzypiec Agnieszki Iżykowskiej
III miejsce na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013

Daniel Rozmus – klasa skrzypiec Anny Mikosz
I miejsce na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013
II miejsce na Ogólnopolskim Konkursie Skrzypcowym Sonat Szczecin 22-23 marca 2013
I miejsce na Międzywojewódzkim Konkursie Skrzypcowym i Altówkowym Pyrzyce 23 kwietnia 2013

Karolina Szczerbik – klasa skrzypiec Agnieszki Iżykowskiej
II miejsce na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013

Julia Iwanow – klasa skrzypiec Agnieszki Iżykowskiej
III miejsce na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013

Barbara Karbownik – klasa skrzypiec Katarzyny Kuszwary
III miejsce na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013
Wyróżnienie na Ogólnopolskim Konkursie Skrzypcowym Sonat Szczecin 22-23 marca 2013

Mateusz Golisz – klasa skrzypiec Moniki Kościeleckiej
Wyróżnienie na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013

Karolina Zielińska – klasa skrzypiec Moniki Kościeleckiej
Wyróżnienie na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013

Alicja Stegman – klasa skrzypiec Joanny Jagiełło
II miejsce na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013

Katarzyna Bartkowiak – klasa skrzypiec Katarzyny Kuszwary
II miejsce na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013

Agnieszka Szczygielska – klasa skrzypiec Ewy Pukos
III miejsce na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013

Agnieszka Jaskuła, Jagoda Jednoralska – duet skrzypcowy Agnieszki Iżykowskiej
I miejsce na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013

Barbara Karbownik, Katarzyna Bartkowiak – duet skrzypcowy Katarzyny Kuszwary
I miejsce na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013

Julia Iwanow, Karolina Szczerbik – duet skrzypcowy Agnieszki Iżykowskiej
II miejsce na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013

Mateusz Golisz, Karolina Zielińska – duet skrzypcowy Moniki Kościeleckiej
III miejsce na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013

Maria Bieleninik, Sandra Chorąży – duet skrzypcowy Katarzyny Kuszwary
I miejsce na Turnieju Skrzypcowym „Polska Miniatura Skrzypcowa” Szczecin 21 stycznia 2013

Jakub Mazur – klasa gitary Karoliny Michalskiej
Wyróżnienie na Ogólnopolskich Przesłuchaniach Centrum Edukacji Artystycznej Warszawa 8 stycznia 2013
III miejsce na V Ogólnopolskim Konkursie Gitarowym „Viva Gitarra” Zielona Góra 10-12 maja 2013

Jakub Mazur, Eryk Vykysaly – duet gitarowy Beaty Vykysaly
I miejsce na V Ogólnopolskim Konkursie Gitarowym „Viva Gitarra” Zielona Góra 10-12 maja 2013

Natalia Kusztelska – klasa gitary Beaty Vykysaly
Wyróżnienie na V Pyrzyckim Konkursie Gitarowym Pyrzyce 18 kwietnia 2013

Hanna Iwanow – klasa gitary Beaty Vykysaly
Wyróżnienie na V Pyrzyckim Konkursie Gitarowym Pyrzyce 18 kwietnia 2013

Wiktoria Piankowska – klasa skrzypiec Joanny Jagiełło
III miejsce na Ogólnopolskim Konkursie Skrzypcowym Sonat Szczecin 22-23 marca 2013
Wyróżnienie na Międzywojewódzkim Konkursie Skrzypcowym i Altówkowym Pyrzyce 23 kwietnia 2013

Mieszko Zabłocki – klasa skrzypiec Oskara Niedźwieckiego
II miejsce na Międzywojewódzkim Konkursie Skrzypcowym i Altówkowym Pyrzyce 23 kwietnia 2013

Władysław Zalewski – klasa fortepianu Ewy Leśniak
II Nagroda na 21 Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym im. Fryderyka Chopina dla Dzieci i Młodzieży, Szafarnia 17-19 maja 2013
I miejsce na III Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym, Warszawa 23-25 listopada 2012
Nagroda Specjalna dla Największej Osobowości Konkursu i udział w koncercie „Poranki dla małych melomanów” w Filharmonii Narodowej, Warszawa 9 grudnia 2012
Nagroda specjalna dla laureata I miejsca i udział w Koncercie Nadzwyczajnym w siedzibie orkiestry Sinfonia Varsovia, Warszawa 1 czerwca 2013
I miejsce na Polsko-Niemieckim Konkursie Pianistycznym „Młode Talenty 2013” Szczecin 19-20 kwietnia 2013
I miejsce na VI Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym „Mistrz Klawiatury” Warszawa 26-27 kwietnia 2013

Chór Szkolny i Chór Absolwentów „Con Forza”– nauczyciel Agata Pawłowska
I miejsce na III Przeglądzie Kolęd i Pastorałek Chojna 8 stycznia 2013

Julia Taterczyńska – klasa fletu Iwony Radin-Rutkowskiej
I miejsce na Międzyszkolnym Konkursie Fletowym „Tradycyjna i Współczesna Muzyka Polska” Szczecin 11 marca 2013

Zuzanna Kubera – klasa fletu Iwony Radin-Rutkowskiej
I miejsce na Międzyszkolnym Konkursie Fletowym „Tradycyjna i Współczesna Muzyka Polska” Szczecin 11 marca 2013

Milena Jastak – klasa fletu Iwony Radin-Rutkowskiej
II miejsce na Międzyszkolnym Konkursie Fletowym „Tradycyjna i Współczesna Muzyka Polska” Szczecin 11 marca 2013

Julia Orłowska – klasa fletu Anny Chudzio-Leszczyńskiej /zastępstwo Bartosz Głowacki
II miejsce na Międzyszkolnym Konkursie Fletowym „Tradycyjna i Współczesna Muzyka Polska” Szczecin 11 marca 2013

Maja Piech – klasa fletu Anny Chudzio-Leszczyńskiej /zastępstwo Bartosz Głowacki
III miejsce na Międzyszkolnym Konkursie Fletowym „Tradycyjna i Współczesna Muzyka Polska” Szczecin 11 marca 2013

Agata Rutkowska – klasa fletu Anny Wojnowicz-Drężek
III miejsce na Międzyszkolnym Konkursie Fletowym „Tradycyjna i Współczesna Muzyka Polska” Szczecin 11 marca 2013

Antonina Świdurska – klasa fletu Anny Wojnowicz-Drężek
III miejsce na Międzyszkolnym Konkursie Fletowym „Tradycyjna i Współczesna Muzyka Polska” Szczecin 11 marca 2013

Hanna Karbownik – klasa fletu Anny Chudzio-Leszczyńskiej/zastępstwo Bartosz Głowacki
Wyróżnienie na Międzyszkolnym Konkursie Fletowym „Tradycyjna i Współczesna Muzyka Polska” Szczecin 11 marca 2013

Marta Ruchlewicz – klasa fletu Pawła Majewskiego
Wyróżnienie na Międzyszkolnym Konkursie Fletowym „Tradycyjna i Współczesna Muzyka Polska” Szczecin 11 marca 2013

Magda Czapka – klasa saksofonu Piotra Okrzyńskiego
I miejsce na Konkursie Czytania Nut a’vista Szczecin 20 marca 2013

Jacek Porazik – klasa klarnetu Piotra Okrzyńskiego
II miejsce na Konkursie Czytania Nut a’vista Szczecin 20 marca 2013

Tytus Łajdecki – klasa saksofonu Piotra Okrzyńskiego
III miejsce na Konkursie Czytania Nut a’vista Szczecin 20 marca 2013

Agata Rutkowska – klasa fletu Anny Wojnowicz-Drężek
Wyróżnienie na Konkursie Czytania Nut a’vista Szczecin 20 marca 2013

Marta Ruchlewicz – klasa fletu Pawła Majewskiego
Wyróżnienie na Konkursie Czytania Nut a’vista Szczecin 20 marca 2013

Zuzanna Kubera – klasa fletu Iwony Radin-Rutkowskiej
Wyróżnienie na Konkursie Czytania Nut a’vista Szczecin 20 marca 2013

Gabriela Gałas – klasa klarnetu Dariusza Podemskiego
Wyróżnienie na Konkursie Czytania Nut a’vista Szczecin 20 marca 2013

Daria Bilska – klasa fortepianu Ryszarda Sowińskiego
I miejsce na I Międzyszkolnym Konkursie Muzycznym „Nie wyrastaj z marzeń” Szczecin kwiecień 2013

Jan Szrajber – klasa fortepianu Danuty Dziubak
II miejsce na Polsko-Niemieckim Konkursie Pianistycznym „Młode Talenty 2013” Szczecin 19-20 kwietnia 2013
I miejsce na I Międzyszkolnym Konkursie Muzycznym „Nie wyrastaj z marzeń” Szczecin kwiecień 2013

Monika Bartnicka – klasa fortepianu Danuty Dziubak
Wyróżnienie na II Ogólnopolskim Festiwalu Pianistycznym im. Apolinarego Szeluty Słupca 11-13 kwietnia 2013
III miejsce na Polsko-Niemieckim Konkursie Pianistycznym „Młode Talenty 2013” Szczecin 19-20 kwietnia 2013

Szkolny Konkurs Kształcenia Słuchu dla klas III cyklu 6-letniego Szczecin 25 kwietnia 2013, uczniowie Anny Główczyńskiej
Stanisław Maciejak – I miejsce
Barbara Śliwczyńska – II miejsce
Zuzanna Woronowicz – II miejsce
Michał Zienkowicz – II miejsce
Natalia Bednarska – III miejsce
Michał Staniewski – III miejsce
Isabella Francis – Wyróżnienie
Aleksandra Lubkowska – Wyróżnienie
Weronika Wilanowska – Wyróżnienie
Oktawia Makuch – Wyróżnienie

Szkolny Konkurs Kształcenia Słuchu dla klas V cyklu 6-letniego i III cyklu 4-letniego Szczecin 25 kwietnia 2013, Uczniowie Urszuli Piter-Zawadki
Ignacy Gołąb – II miejsce
Justyna Sowała – Wyróżnienie

Szkolny Konkurs Kształcenia Słuchu dla klas V cyklu 6-letniego i III cyklu 4-letniego Szczecin 25 kwietnia 2013, Uczniowie Katarzyny Schelenz
Katarzyna Bartkowiak – I miejsce
Jakub Mazur – Wyróżnienie
Tomasz Jaskuła – Wyróżnienie
Kamila Kaliska – Wyróżnienie

Szkolny Konkurs Kształcenia Słuchu dla klas V cyklu 6-letniego i III cyklu 4-letniego Szczecin 25 kwietnia 2013, Uczniowie Grażyny Wójcik-Sowińskiej
Michał Kuczyński – III miejsce
Marek Kleiber – III miejsce

Szkolny Konkurs Kształcenia Słuchu dla klas VI cyklu 6-letniego i IV cyklu 4-letniego Szczecin 25 kwietnia 2013, Uczniowie Urszuli Piter-Zawadki
Piotr Cholewa – I miejsce
Wiktoria Piankowska – III miejsce
Jacek Porazik – Wyróżnienie
Oskar Rodziewicz – Wyróżnienie

Szkolny Konkurs Kształcenia Słuchu dla klas VI cyklu 6-letniego i IV cyklu 4-letniego Szczecin 25 kwietnia 2013, Uczniowie Katarzyny Schelenz
Anna Lorek – II miejsce
Aleksandra Skuza – Wyróżnienie

Szkolny Konkurs Kształcenia Słuchu dla klas VI cyklu 6-letniego i IV cyklu 4-letniego Szczecin 25 kwietnia 2013, Uczniowie Grażyny Wójcik-Sowińskiej
Michał Kram – II miejsce
Mieszko Zabłocki – III miejsce
Jakub Pikulski – Wyróżnienie
Wojciech Jankowski – Wyróżnienie

Jowita Paul – klasa wiolonczeli Katarzyny Smoleń
I miejsce na V Międzyszkolnym Konkursie Wiolonczelowym „Miniatura” 2013 Szczecin 27 kwietnia 2013

Natalia Dziczek – klasa wiolonczeli Małgorzaty Mozdrzeń-Siemak
II miejsce na V Międzyszkolnym Konkursie Wiolonczelowym „Miniatura” 2013 Szczecin 27 kwietnia 2013

Sukcesy uczniów na konkursach w roku szkolnym 2011/2012

Chór Szkolny – nauczyciel Agata Pawłowska
III miejsce na V Ogólnopolskim Konkursie Chórów im. Wacława z Szamotuł
Szamotuły 12 listopada 2011

Chór Absolwentów „Con Forza” – nauczyciel Agata Pawłowska
Wyróżnienie na V Ogólnopolskim Konkursie Chórów im. Wacława z Szamotuł
Szamotuły 12 listopada 2011

Michał Grabowski – klasa fortepianu Danuty Dziubak
Wyróżnienie na Ogólnopolskim Warszawskim Konkursie Pianistycznym
Warszawa 18 – 20 listopada 2011
III miejsce na Polsko-Niemieckim Konkursie Pianistycznym „Młode Talenty 2012”
Szczecin 30 – 31 marca 2012
Wyróżnienie na II Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym „Muzyka Ilustracyjna i Programowa w Świecie Dziecka”
Szczecin 21 – 22 kwietnia 2012
Stypendium Artystyczne Miasta Szczecin
22 maja 2012

Tomasz Jaskuła – klasa klarnetu Piotra Sawrymowicza
Wyróżnienie na VIII Międzynarodowym Festiwalu Instrumentów Dętych „Etiuda 2011”
Szczecin 9 -10 grudnia 2011

Agata Rutkowska – klasa fletu Anny Wojnowicz-Drężek
Wyróżnienie na VIII Międzynarodowym Festiwalu Instrumentów Dętych „Etiuda 2011”
Szczecin 9 – 10 grudnia 2011

Antonina Świdurska – klasa fletu Anny Wojnowicz-Drężek
Wyróżnienie na VIII Międzynarodowym Festiwalu Instrumentów Dętych „Etiuda 2011”
Szczecin 9 – 10 grudnia 2011

Hanna Zarzycka – klasa fletu Magdaleny Kuszewskiej
Wyróżnienie na VIII Międzynarodowym Festiwalu Instrumentów Dętych „Etiuda 2011”
Szczecin 9 – 10 grudnia 2011
Wyróżnienie na XXXV Konkursie Młodego Muzyka
Szczecinek 12 maja 2012
III miejsce na I Czerwcowym Konkursie Fletowym
Szczecin 16 czerwca 2012

Oskar Kosiak – klasa harfy Jolanty Wołkońskiej
wysoka punktacja na Przesłuchaniach Centrum Edukacji Artystycznej Uczniów Klas Harfy
etap III – ogólnopolski
Warszawa 13 stycznia 2012

Jakub Mazur – klasa gitary Karoliny Michalskiej
II miejsce na VIII Międzynarodowym Festiwalu i Konkursie „Gitaromania”
Jelenia Góra – Cieplice 16 – 19 lutego 2012
I miejsce na Polsko-Niemieckim VIII Wiosennym Konkursie Gitarowym
Szczecin 23 – 25 marca 2012
Stypendium Artystyczne Miasta Szczecin
22 maja 2012
Wyróżnienie na XV Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Gitarowej
Trzęsacz 7 – 9 czerwca 2012

Jakub Strycharczyk – klasa skrzypiec Anny Strycharczyk
III miejsce na I Ogólnopolskim Konkursie Skrzypcowym Sonat
Szczecin 10 marca 2012
Wyróżnienie na IV Międzynarodowym Festiwalu Malchower Kirchenpreis
Göritz 4 – 5 maja 2012

Wiktoria Piankowska – klasa skrzypiec Joanny Jagiełło
Wyróżnienie na I Ogólnopolskim Konkursie Skrzypcowym Sonat
Szczecin 10 marca 2012
II miejsce na I Międzywojewódzkim Konkursie Skrzypcowym i Altówkowym
Pyrzyce 31 maja 2012

Ewa Dąbrowska – klasa wiolonczeli Katarzyny Smoleń
II miejsce na Konkursie Małej Formy
Szczecin 16 marca 2012

Natalia Dziczek – klasa wiolonczeli Małgorzaty Mozdrzeń-Siemak
III miejsce na Konkursie Małej Formy
Szczecin 16 marca 2012
I miejsce na Międzyszkolnym Konkursie Wiolonczelowym „Miniatura”
Szczecin 24 kwietnia 2012
Wyróżnienie na Międzyszkolnym Konkursie Wiolonczelowym
Pyrzyce 25 maja 2012

Szymon Kaczorkiewicz – klasa gitary Karoliny Michalskiej
II miejsce na Polsko – Niemieckim VIII Wiosennym Konkursie Gitarowym
Szczecin 23 – 25 marca 2012

Eryk Vykysaly – klasa gitary Piotra Pałaca
Wyróżnienie na Polsko – Niemieckim VIII Wiosennym Konkursie Gitarowym
Szczecin 23 – 25 marca 2012

Marta Murawska – klasa gitary Przemysława Bielca
Wyróżnienie na Polsko – Niemieckim VIII Wiosennym Konkursie Gitarowym
Szczecin 23 – 25 marca 2012

Oskar Rodziewicz – klasa gitary Piotra Pałaca
Wyróżnienie na Polsko – Niemieckim VIII Wiosennym Konkursie Gitarowym
Szczecin 23 – 25 marca 2012

Franciszek Stypik – klasa gitary Beaty Vykysaly
Wyróżnienie na Polsko – Niemieckim VIII Wiosennym Konkursie Gitarowym
Szczecin 23 – 25 marca 2012
Wyróżnienie na IV Międzyszkolnym Konkursie Gitarowym
Pyrzyce 24 kwietnia 2012

Jakub Mazur, Eryk Vykysaly – duet Beaty Vykysaly
II miejsce na Polsko – Niemieckim VIII Wiosennym Konkursie Gitarowym
Szczecin 23 – 25 marca 2012
Wyróżnienie na IV Międzynarodowym Festiwalu Malchower Kirchenpreis
Göritz 4 – 5 maja 2012
I miejsce na XV Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Gitarowej
Trzęsacz 7 – 9 czerwca 2012

Zespół Gitarowy NFZ – nauczyciel Przemysław Bielec
III miejsce na Polsko – Niemieckim VIII Wiosennym Konkursie Gitarowym
Szczecin 23 – 25 marca 2012

Tymon Niewiadomski – klasa fortepianu Ewy Morawskiej-Mikulskiej
Wyróżnienie na Polsko – Niemieckim Konkursie Pianistycznym „Młode Talenty 2012”
Szczecin 30 – 31 marca 2012
Wyróżnienie na IV Międzynarodowym Festiwalu Malchower Kirchenpreis
Göritz 4 – 5 maja 2012

Marcel Wilanowski – klasa klarnetu Piotra Sawrymowicza
Wyróżnienie na II Lubuskim Forum Klarnetowo – Saksofonowym
Krosno Odrzańskie 31 marca 2012
Wyróżnienie na V Zachodniopomorskim Festiwalu Klarnetowym
Szczecin 18 – 22 kwietnia 2012

Julia Worożbicka – klasa perkusji Dariusza Jagiełło
II miejsce na VI Ogólnopolskim Konkursie Perkusyjnym
Szczecin 2 – 4 kwietnia 2012

Michał Kram – klasa perkusji Dariusza Jagiełło
Wyróżnienie na VI Ogólnopolskim Konkursie Perkusyjnym
Szczecin 2 – 4 kwietnia 2012
II miejsce na II Regionalnym Konkursie Perkusyjnym
Pyrzyce 30 maja 2012

Magdalena Mazurek – klasa perkusji Dariusza Jagiełło
Wyróżnienie na VI Ogólnopolskim Konkursie Perkusyjnym
Szczecin 2 – 4 kwietnia 2012
III miejsce na II Regionalnym Konkursie Perkusyjnym
Pyrzyce 30 maja 2012

Klaudia Kunc – klasa perkusji Tomasza Andrzejewskiego
Wyróżnienie na VI Ogólnopolskim Konkursie Perkusyjnym
Szczecin 2 – 4 kwietnia 2012

Ireneusz Lis – klasa akordeonu Janusza Pszeniczki
I miejsce na I Zachodniopomorskim Konkursie Akordeonowym
Pyrzyce 19 kwietnia 2012

Magdalena Augustyniuk – klasa akordeonu Bogdana Górnika
I miejsce na I Zachodniopomorskim Konkursie Akordeonowym
Pyrzyce 19 kwietnia 2012

Aleksandra Duda – klasa akordeonu Bogdana Górnika
II miejsce na I Zachodniopomorskim Konkursie Akordeonowym
Pyrzyce 19 kwietnia 2012

Karol Dziadosz – klasa akordeonu Janusza Pszeniczki
II miejsce na I Zachodniopomorskim Konkursie Akordeonowym
Pyrzyce 19 kwietnia 2012

Kamil Borsuk – klasa akordeonu Bogdana Górnika
III miejsce na I Zachodniopomorskim Konkursie Akordeonowym
Pyrzyce 19 kwietnia 2012

Zuzanna Kubera – klasa fletu Iwony Radin-Rutkowskiej
Wyróżnienie na II Wiosennym Konkursie Fletowym
Gorzów Wielkopolski 23 kwietnia 2012
III miejsce na I Czerwcowym Konkursie Fletowym
Szczecin 16 czerwca 2012

Monika Bartnicka – klasa fortepianu Danuty Dziubak
I miejsce w Turnieju Szkół Muzycznych I stopnia „Spotkanie z Dziecięcą Muzyką
Fortepianową Nad Parsętą”
Kołobrzeg 23 kwietnia 2012

Jan Szrajber – klasa fortepianu Danuty Dziubak
II miejsce w Turnieju Szkół Muzycznych I stopnia „Spotkanie z Dziecięcą Muzyką
Fortepianową Nad Parsętą”
Kołobrzeg 23 kwietnia 2012

Małgorzata Mróz – klasa fortepianu Danuty Dziubak
III miejsce w Turnieju Szkół Muzycznych I stopnia „Spotkanie z Dziecięcą Muzyką
Fortepianową Nad Parsętą”
Kołobrzeg 23 kwietnia 2012

Barbara Witkowska – klasa wiolonczeli Małgorzaty Mozdrzeń-Siemak
I miejsce na Międzyszkolnym Konkursie Wiolonczelowym „Miniatura”
Szczecin 24 kwietnia 2012

Anna Padiasek – klasa wiolonczeli Kazimiery Meisinger
II miejsce na Międzyszkolnym Konkursie Wiolonczelowym „Miniatura”
Szczecin 24 kwietnia 2012

Marcelina Kieć – klasa wiolonczeli Kazimiery Meisinger
II miejsce na Międzyszkolnym Konkursie Wiolonczelowym „Miniatura”
Szczecin 24 kwietnia 2012

Anastazja Siąkajło – klasa waltorni Dawida Kostrzewy
Wyróżnienie na IV Międzynarodowym Festiwalu Malchower Kirchenpreis
Göritz 4 – 5 maja 2012

Hanna Rita Turska – klasa wiolonczeli Kazimiery Meisinger
III miejsce na Międzyszkolnym Konkursie Wiolonczelowym
Pyrzyce 25 maja 2012

Daniel Rozmus – klasa skrzypiec Anny Mikosz
I miejsce na I Międzywojewódzkim Konkursie Skrzypcowym i Altówkowym
Pyrzyce 31 maja 2012

Eryk Bojarski – klasa skrzypiec Katarzyny Kuszwary
III miejsce na I Międzywojewódzkim Konkursie Skrzypcowym i Altówkowym
Pyrzyce 31 maja 2012

Michał Kuczyński – klasa altówki Włodzimierza Radin-Rutkowskiego
III miejsce na I Międzywojewódzkim Konkursie Skrzypcowym i Altówkowym
Pyrzyce 31 maja 2012

Barbara Śliwczyńska – klasa skrzypiec Anny Mikosz
Wyróżnienie na I Międzywojewódzkim Konkursie Skrzypcowym i Altówkowym
Pyrzyce 31 maja 2012

Julia Orłowska – klasa fletu Anny Leszczyńskiej
Wyróżnienie na I Czerwcowym Konkursie Fletowym
Szczecin 16 czerwca 2012

Chór Szkolny – nauczyciel Agata Pawłowska
III miejsce na 47 Międzynarodowym Festiwalu Pieśni Chóralnej
Międzyzdroje 26 – 27 czerwca 2012