馃挐 Drodzy Rodzice, Kochane Babcie i Dziadkowie naszych Uczni贸w!
馃幎馃幎馃幎 Sukces, jakim jest uko艅czenie przez Wasze dziecko szko艂y muzycznej I stopnia lub otrzymanie promocji do nast臋pnej klasy, to w ogromnym stopniu r贸wnie偶 Wasza zas艂uga. Odpowiednia pomoc organizacyjna, wsparcie, dobre s艂owo, serce s膮 bezcenne i tak niezb臋dne dla Waszych dzieci, a naszych Uczni贸w.
馃槏 Gratulujemy tak wspania艂ych, uzdolnionych artystycznie pociech!
Dzi臋kujemy za ca艂y rok, ale w szczeg贸lno艣ci za ostatnie trudne 3 miesi膮ce. Teraz widzimy, 偶e wsp贸lnie razem uda艂o nam si臋 dokona膰 tak wiele. Dzi臋kujemy za zrozumienie, 偶yczliwo艣膰 i ka偶d膮 pomoc, jak膮 okazali艣cie nam w rozwi膮zaniu problem贸w podczas zaj臋膰 na odleg艂o艣膰.
馃幎馃幎馃幎 呕yczymy Pa艅stwu pi臋knego czasu wakacji i odpoczynku. Serdecznie i ciep艂o pozdrawiamy Wszystkich! Do zobaczenia! 馃檪