Odbyła się już trzecia odsłona Saloniku Muzycznego. Tym razem na scenie zaprezentował się duet Jackpot.

Duet JACKPOT, to finaliści jubileuszowej, dziesiątej edycji Must Be the Music. Zespól tworzą Kasia Buja – wokal oraz Maciej Kazuba – gitara.

Są zgrani w życiu i na scenie. Ich recitale to sentymentalne, acz nie pozbawione dobrego humoru, podróże do świata, w którym muzykę pisali prawdziwi kompozytorzy, a teksty wielcy poeci. Wśród wykonywanych utworów znajdziemy między innymi piosenki Hanny Banaszak, Ewy Bem, Krystyny Prońko, Andrzeja Zauchy, Kabaretu Starszych Panów i Grażyny Łobaszewskiej, oraz piosenki autorskie.

Koncert JACKPOT w ramach Saloniku Muzycznego odbędzie się 24 listopada o godzinie 12:00. Obok znanych szczecińskich artystów na scenie w Willi Grawitza zaprezentują się uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia.

Salonik Muzyczny powstał m.in. po to, by łączyć artystyczne pokolenia: doświadczonych artystów z uczniami naszej szkoły. Jest to nie lada gratka dla melomanów, którzy cenią sobie kameralne koncerty i możliwość spotkania wybitnych twórców.

Salonik Muzyczny odbywa się w siedzibie Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia imienia Tadeusza Szeligowskiego, w zabytkowej Willi Grawitza przy ul. Wojska Polskiego 115 w Szczecinie.

 Projekt jest dofinansowany ze środków Wydziału Kultury Urzędu Miasta Szczecin.